WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Mariusza Trynkiewicz wychodzi z więzienia! Ministerstwo Sprawiedliwości nie może zaskarżyć decyzji sądu

Mariusza Trynkiewicz wychodzi z więzienia! Ministerstwo Sprawiedliwości nie może zaskarżyć decyzji sądu

07.02.2014, godz. 10:50
Mariusz Trynkiewicz cela
foto: Fotomontaż SE.pl

Sąd Okręgowy w Rzeszowie, który zajmował się Trynkiewiczem uznał, że nie trzeba go umieszczać w ośrodku dla szczególnie niebezpiecznych przestępców w Gostyninie. Zażalenie do decyzji sądu może złożyć jedynie Zakład Karny z Rzeszowa.

Sąd nie wyraził zgody na przeniesienie Trynkiewicza do zakładu w Gostyninie. Nałożył na niego jedynie obowiązek meldowania się na policji i zakaz opuszczania Polski. Odwołanie w sprawie Trynkiewicza może złożyć tylko więzienie, a nie jak podały niektóre media Ministerstwo Sprawiedliwości, czytamy na gazetaprawna.pl.

O tym, że Ministerstwo nie będzie się odwoływało poinformowała rzeczniczka Patrycja Loose. Minister Marek Biernacki będzie się tylko kontaktował z dyrektorem rzeszowskiego zakładu karnego.

Czytaj: Mariusz Trynkiewicz romantykiem!? Nie tylko maluje obrazy, ale i pisze wiersze! PRZECZYTAJ nostalgiczne poematy pedofila

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: