WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Martwy noworodek na wysypisku śmieci. Makabra w Gdańsku!

Martwy noworodek na wysypisku śmieci. Makabra w Gdańsku!

21.04.2017, godz. 08:21
Noworodek
foto: EAST NEWS

Makabryczne odkrycie na wysypisku śmieci w Gdańsku. Na taśmie, która sortuje odpady, pracownicy znaleźli zwłoki noworodka. Na razie nie wiadomo, jakie były dokładne okoliczności śmierci chłopczyka. W piątek ma się odbyć sekcja zwłok dziecka - opisuje Gazeta Wyborcza.

- Noworodek płci męskiej znajdował się na taśmie służącej do sortowania odpadków. W tej chwili wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia, przepytujemy świadków. Zwłoki chłopca zostały przekazane do dyspozycji prokuratora - powiedziała Lucyna Rekowska z gdańskiej policji. Jak opisuje "GW", ciało chłopczyka zostało zauważone przez pracownika sortowni około godziny 12, w czwartek, 20 kwietnia. Zwłoki leżały na taśmie. Nie wiadomo jednak, jakie były przyczyny śmierci dziecka - ma to wyjaśnić sekcja zwłok. Ma ona zostać przeprowadzona w piątek, 21 kwietnia.

To nie pierwsze tak makabryczne odkrycie na sortowni w Gdańsku - podobny przypadek miał miejsce trzy lata temu. Z ustaleń sekcji zwłok wynikło, że dziecko zmarło od urazów czaszki. Ze względu na nieustalenie sprawcy, postępowanie w sprawie zostało umorzone.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: