WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Martyna Błońska SCHUDŁA 40 kg: Jak to zrobiła?

Martyna Błońska SCHUDŁA 40 kg: Jak to zrobiła?

31.12.2012, godz. 02:00
Martyna Błońska SCHUDŁA 40 kg
foto:

Nie patrzyła w lustro, nie lubiła siebie, nie cieszyła się życiem. A wszystko przez... nadwagę. Ale Martyna Błońska (24 l.) z Paniewa pod Koninem (woj. wielkopolskie) zrzuciła właśnie 40 kg i wszystko się zmieniło. - Czuję się tak, jakbym się ponownie urodziła - mówi szczęśliwa dziewczyna.

Wskazówka wagi pokazywała prawie 100 kg, a ona traktowała siebie jak wroga. Chciała być niewidoczna. - Ostra samokrytyka tak bardzo mnie stłamsiła, że w ogóle nie miałam w sobie energii - mówi kobieta. Aż do momentu, gdy znajomy zakomunikował jej bezpardonowo: - Schudnij, to pogadamy! - opisuje.

Metodą prób i błędów zaczęła swoją metamorfozę. - Nie pomagał mi dietetyk. Jadłam dużo warzyw i ruszałam się na świeżym powietrzu - mówi i przekonuje, że aby schudnąć, nie trzeba wydawać majątku na siłownię czy drogie kosmetyki. - Zakładałam rolki i jeździłam po okolicy, albo z kijkami maszerowałam po polach - tłumaczy Martyna, która dzięki wytrwałości schudła 40 kilogramów i z rozmiaru 46 wskoczyła w 38. - Teraz zaczynam nowe życie. A ten sylwester będzie dla mnie najszczuplejszy - dodaje.

Złote zasady Martyny

1. Jedz 5 małych posiłków dziennie.

2. Zamiast słodyczy jedz warzywa i owoce.

3. Wyjdź z domu i ruszaj się!

4. Uwierz w siebie i uśmiechaj się.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: