WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Masa PUBLIKUJE nieznane zdjęcia! W tle alkohol i tajemnicze kobiety

Masa PUBLIKUJE nieznane zdjęcia! W tle alkohol i tajemnicze kobiety

02.02.2017, godz. 10:53
Masa PUBLIKUJE nieznane zdjęcia! W tle alkohol i tajemnicze kobiety
foto:

Jarosław Sokołowski pseudonim "Masa" na Facebooku podzielił się zdjęciami z czasów istnienia mafii pruszkowskiej. Widzimy na nich całą śmietankę polskiego świata przestępczego z lat 90.. Bogactwo, alkohol, kobiety - tak właśnie wyglądało życie członków mafii z Pruszkowa.

Jarosław Sokołowski, znany jako "Masa" co jakiś czas ujawnia światu szczegóły funkcjonowania mafii pruszkowskiej. Teraz na portalu społecznościowym zamieścił kilka zdjęć z czasów świetności mafii. Zdjęcia są z okresu lat 90. XX wieku. Widać na nich piękne kobiety, którymi członkowie gangu lubili się otaczać. Imprezy w drogich lokalach, wakacje za granicą, kosztowne ubrania, i drogie alkohole - tak wyglądało życie przestępców z mafii pruszkowskiej.

W latach 80. swoją złą sławę gang pruszkowski zyskał dzięki napadom na tiry wiozące papierosy oraz legalizowanie kradzionych samochodów. Z czasem zakres działań mafii rozszerzył się do wymuszania haraczy, przemytu spirytusu i papierosów, porwań, zabójstw na zlecenie oraz rozprowadzania narkotyków, a także produkcji amfetaminy. "Masa" został zatrzymany w 1999 roku pod zarzutem wymuszenia. Od 2000 roku gangster rozpoczął współpracę z prokuraturą, a w 2002 roku uzyskał status świadka koronnego. Dzięki zeznaniom byłego mafiosy aresztowano cały zarząd pruszkowskiego półświatka przestępczego.

Zobacz: OBRZYDLIWY żart z Caritasu! Chodzi o chore dzieci [ZDJĘCIE]

Źródło: TVN24/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: