WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska "Masa" UJAWNIA: tak "Słowik" cieszy się wolnością [ZDJĘCIA]

"Masa" UJAWNIA: tak "Słowik" cieszy się wolnością [ZDJĘCIA]

18.11.2016, godz. 10:48
Słowik na wolności
foto: Jarosław Sokołowski Facebook

Jarosław "Masa" Sokołowski lubi chwalić się bardzo ciekawymi zdjęciami na swoim profilu na Facebooku. Jakiś czas temu furorę w sieci zrobiły fotografie z wakacji gangsterów - widzimy na nich, jak wśród pięknych kobiet, luksusowych jachtów i drogich alkoholi bawiła się mafia w latach 90'. Teraz "Masa" postanowił podzielić się zdjęciami, na których widzimy jak na wolności odpoczywa "Słowik", słynny mafioso.

- Słowik na wybrzeżu. Moja rada brzmi: Jędruś zakładaj na spacer z narzeczoną buty na koturnie - napisał na Facebooku Jarosław "Masa" Sokołowski i wrzucił na swój profił cztery zdjęcia przedstawiające słynnego gangstera, który odpoczywa wraz z rodziną nad polskim morzem. Widzimy, jak "Słowik" razem z narzeczoną i dzieckiem spacerują w okolicach molo w Sopocie oraz gdy czekają na posiłek w jednej z sopockich restauracji. Więcej w naszej galerii zdjęć.

Andrzej B. "Słowik" w latach 90' został oskarżony o przestępstwa pospolite. Do więzienia jednak nie trafił, ponieważ został uniewinniony przez prezydenta Lecha Wałęsę. W 2004 roku sąd uznał go winnym i skazał na 6 lat więzienia za kierowanie mafią pruszkowską. Gangster został skazany dzięki zeznaniom Jarosława "Masy" Sokołowskiego. W 2012 roku "Słowik" został uniewinniony od zarzutów kierowania grupą przestępczą, zaś w 2013 roku wyszedł na wolność (odbył wówczas karę za przestępstwa rozbójnicze).

Czytaj: Masa PUBLIKUJE nieznane zdjęcia! W tle alkohol i tajemnicze kobiety

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: