WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Matka molestowanego chłopca: Dzięki wam Piotruś ma rodzinę [ZDJĘCIA]

Matka molestowanego chłopca: Dzięki wam Piotruś ma rodzinę [ZDJĘCIA]

02.06.2017, godz. 02:00
Dzięki Wam Piotruś ma rodzinę
Ofiara ojca-pedofila znalazła rodzinę foto: Andrzej Woźniak/Super Express

Nareszcie! 9-letni Piotruś ze wsi na Mazowszu, który był molestowany przez własnego ojca, nie trafi do domu dziecka. Chciał zostać w domu z przyrodnimi braćmi i sąd w Siedlcach się na to zgodził. Powierzył opiekę nad chłopcem jego macosze, Marcie B. (28 l.). Kobieta została skierowana na szkolenie dla rodzin zastępczych, które rozpocznie się w najbliższych dniach.

Śledczy rozpracowujący międzynarodową siatkę pedofilów trafili na trop Piotra B. (40 l.). Wykorzystywał on seksualnie synka, wszystko nagrywał oraz udostępniał pedofilskie treści innym. Zastraszał dziecko, a swoje zwyrodniałe postępki ukrywał tak skrzętnie, że nie wiedziała o nich jego żona. Piotr B. został zatrzymany i za kratami czeka na proces.

Po aresztowaniu wyrodnego ojca Piotruś został z macochą i dwoma młodszymi braćmi, którzy są synami obojga małżonków. Jednak 9-latkowi groziło, że zostanie przekazany do domu dziecka.

Na szczęście sąd rodzinny dogłębnie zbadał sprawę i zdecydował jednak, że rodzina nie zostanie rozdzielona. - Dzięki Bogu wszystko zakończyło się pomyślnie - mówi pani Marta. - Gdyby nie wsparcie "Super Expressu" i osób przychylnych mojej rodzinie, nigdy nie poradziłabym sobie z tyloma problemami. Teraz pozostaje mi tylko zrobić wszystko, żeby chłopcy zapomnieli o koszmarze, jaki ostatnio przeszli. Szczególnie muszę się zająć Piotrkiem, który czuje się już o wiele lepiej. Poprawił się w nauce, jest grzeczny i myślę, że najgorsze już za nim - dodaje.

ZOBACZ: Prok. Pasionek: W trumnie Lecha Kaczyńskiego były fragmenty ciał DWÓCH innych osób

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: