WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Matura 2017 francuski podstawowy. Wiemy, co było!

Matura 2017 francuski podstawowy. Wiemy, co było!

19.05.2017, godz. 11:15
Matury 2017
Matury 2017 foto: Eastnews

Matura 2017 francuski. Już dziś maturzyści napisali dziś maturę 2017 z języka francuskiego. Co tym razem znalazło się w arkuszach i jakie zdania musieli rozwiązać uczniowie? Pamiętajcie, że na SE.pl znajdziecie pierwsze komentarze oraz opinie. Po 14 opublikujemy również arkusze z języka francuskiego wraz z przykładowymi odpowiedziami.

Matura 2017 francuski. 19 maja to kolejny dzień zmagań uczniów z maturą z języka francuskiego - o godzinie 9 uczniowie rozpoczęli pisać egzamin z części podstawowej, zaś o godzinie 14 rozpocznie się test z języka francuskiego na poziomie rozszerzonym. Co tym razem znajdzie się w arkuszach i jakie zadanie będą musieli rozwiąć uczniowie? Pamiętajcie, że na SE.pl znajdziecie pierwsze komentarze oraz opinie. Na naszej stronie opublikujemy również arkusze z języka francuskiego. Co tym razem pojawiło się w arkuszach i jakie są pierwsze wrażenia uczniów? Maturzyści sądzą, że matura 2017 z języka francuskiego była dość trudna.

Tradycyjnie już na maturze z języka francuskiego pojawiły się zadania związane z interpretacją tekstu, czytania ze zrozumieniem oraz zaznaczaniu odpowiedzi na podstawie nagrania audio.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: