WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Matura 2017 wyniki. Logowanie do konta OKE [TU SPRAWDZISZ WYNIKI]

Matura 2017 wyniki. Logowanie do konta OKE [TU SPRAWDZISZ WYNIKI]

30.06.2017, godz. 07:05
matura fizyka
matura 2016, matura z fizyki foto: EAST NEWS

Matura 2017 wyniki. Już 4 maja maturzyści napisali egzamin z języka polskiego i był to ich pierwszy dzień zmagań z maturą 2017. Kolejne dni to egzaminy z matematyki, języka angielskiego oraz z wybranych przez siebie przedmiotów. A kiedy wyniki matur 2017? Sprawdźcie dokładną datę oraz gdzie dokładnie sprawdzić wyniki matur 2017.

Matura 2017 wyniki. 4 maja uczniowie napisali maturę z języka polskiego, dzień później rozwiązali zadania z matematyki, zaś 6 maja sprawdzili swoją wiedzę z języka angielskiego. Kolejne dni to zmagania z przedmiotami, które zostały wybrane przez uczniów czyli np. historią, biologią, geografią, fizyką czy chemią. Dobry wynik na maturze to przepustka do bardzo dobrych studiów. A kiedy dokładnie poznamy wyniki matur 2017? O wszystkim poinformowała CKE na swojej stronie internetowej. W tym roku uczniownie poznają wyniki 30 czerwca - będzie to można zrobić logując się na stronie internetowej bądź odbierając świadectwo w szkole.

Wystarczy wejść na stronę Okręgowej Komisji Edukacyjnej (OKE), do której jesteście przypisani i w panelu logowania wpisać swój PESEL oraz hasło, które otrzymaliście wcześniej w szkole. Strony OKE mogą być jednak bardzo przeciążone, kiedy wszyscy maturzyści chcą natychmiast poznać swoje wyniki, w związku z czym mogą wymagać cierpliwości.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: