WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Matura próbna 2016 z Operonem. Gdzie sprawdzić odpowiedzi?

Matura próbna 2016 z Operonem. Gdzie sprawdzić odpowiedzi?

25.11.2016, godz. 11:50
CBA prześwietla PKO BP
foto: Jupiterimages

Matura próbna z Operonem. Uczniowie klas trzecich liceum sprawdzają swoją wiedzę przed najważniejszym egzaminem w życiu - maturą 2017. Wczoraj napisali maturę próbną z języka polskiego, a dziś piszą maturę próbną z matematyki. Gdzie sprawdzić wyniki? Podajemy link, pod którym znajdują się odpowiedzi do zadań z matury próbnej.

Matura próbna z Operonem 2016/17. Operon od lat prowadzi program próbnych matur. Nie są one obowiązkowe, ale zdecydowana większość szkół korzysta z możliwości przeprowadzenia próbnej matury pod koniec roku. Matury próbne z Operonem organizowane są od kilku lat. To doskonała okazja dla licealistów, aby sprawdzić swoją wiedzę przed maturą 2017, która odbędzie się w maju. Gdzie można sprawdzić wyniki z matury próbnej Operon? Wystarczy kliknąć [TUTAJ] . Do systemu zalogujecie się korzystając z kodu otrzymanego od nauczyciela. Pod tym linkiem znajdziecie przykładowe odpowiedzi do pytań z matury próbnej z języka polskiego, matematyki, języka obcego oraz innych przedmiotów dodatkowych. W ten sposób możecie orientacyjnie sprawdzić, jak wam poszła matura próbna.

Jeśli chcecie zobaczyć arkusze z matury próbnej Operon 2016 wystarczy, że klinkiecie w link: http://arkusze.gieldamaturalna.pl/

Zobacz: Matura próbna z Operonem 2016 MATEMATYKA. Uczniowie: MASAKRACJA! RELACJA NA ŻYWO

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: