WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Mazowieckie. Podciął gałąź na której siedział i zmarł na zawał

Mazowieckie. Podciął gałąź na której siedział i zmarł na zawał

23.09.2016, godz. 05:00
spadł z drzewa i dostał zawału
spadł z drzewa i dostał zawału foto:

Spadł na twardą glebę z wysokości ośmiu metrów, bo podciął gałąź, na której siedział! Żona była pewna, że już po nim, ale 79-letni Zenon Z. dziarsko poderwał się na nogi i oznajmił, że nic mu nie jest. Faktycznie, nie miał nawet jednej ranki! Ale tak przejął się wypadkiem, że kilkanaście godzin później zmarł na zawał serca.

Mówili, że jest w czepku urodzony. Bo też Zenon Z. z Siedlec dwa razy wywinął się z objęć śmierci. W 2005 r. wyszedł cało z poważnego wypadku samochodowego, a rok później, kilka minut przed zawaleniem się hali w Katowicach, gdzie odbywała się wystawa gołębi, wyszedł na zewnątrz, by zadzwonić do żony. 65 osób zginęło, on ocalał. Szczęście opuściło go dopiero kilka dni temu.

Razem z żoną Anastazją (80 l.) pojechał do kuzyna pod Wyszków. Pierwszego dnia panowie uczcili spotkanie alkoholem, a nazajutrz ruszyli do pobliskiego zagajnika ciąć gałęzie, bo kuzyn chciał przeciągnąć prąd do szopy, a przeszkodą były wysokie drzewa. - Poszłam razem z nimi, bo mój Zenio lubił szarżować. Wolałam być obok niego - mówi pani Anastazja.

Mężczyźni zabrali się do roboty. Zenon wspiął się na pień, upiłował jedną gałąź, usiadł na drugiej i znów zaczął ruszać piłą. - Krzyknęłam z trwogi, bo piłował gałąź, na której siedział! Osiem metrów nad ziemią! - opowiada kobieta. Nim zdążyła ostrzec męża, chłop runął na trawę. - Byłam pewna, że się zabił, ale on zaraz wstał, otrzepał ubranie i powiedział, że to już nie dla niego robota. Pytałam, czy wezwać karetkę, ale tylko się uśmiechnął. Nie miał nawet jednej ranki! Cud jakiś!

Wieczorem nie było już tak cudownie. Zenon źle się poczuł. Rozbolało go serce, mówił, że zdenerwował się wypadkiem. Rano już nie żył. Lekarze jednoznacznie stwierdzili, że przyczyną śmierci był rozległy zawał serca.

Zobacz także: Sąd odebrał samotnemu ojcu sześcioro dzieci. Minister interweniował!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: