WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Mecz Polska - Armenia na PGE Narodowym [UTRUDNIENIA, OBJAZDY]

Mecz Polska - Armenia na PGE Narodowym [UTRUDNIENIA, OBJAZDY]

11.10.2016, godz. 10:18
Stadion Narodowy
foto: EAST NEWS

Mecz Polska - Armenia już dziś na PGE Narodowym w Warszawie. To kolejny mecz Polskiej reprezentacji w walce o awans do Mistrzostw Świata. W związku z tym już od rana obowiązują zmiany w ruchu. Utrudnień musza spodziewać się zarówno kierowcy, jak i pasażerowie komunikacji miejskiej. Sprawdź, jakie zmiany w ruchu wprowadzono w związku z meczem Polska - Armenia.

Mecz Polska - Armenia odbędzie się we wtorek, 11 października o godzinie 20.45, jednak jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, część zmian w ruchu obowiązywać będzie już od godz. 6 rano w sobotę do godz. 1 w nocy w środę. Od godz. 17:00 do końca kursowania w związku z wyłączeniem dla ruchu ul. Sokolej (na odcinku od ul. Wybrzeże Szczecińskie do skrzyżowania z ul. Zamoście) autobusy E-1, 125 i 202 będą kierowane na trasy objazdowe.

Od 18:00 do godz. ok. 20:45 planowane jest wprowadzenie specjalnej organizacji ruchu polegającej na zamknięciu strefy Saskiej Kępy dla ruchu kołowego. Na ul. Francuskiej planowane jest wyłączenie ruchu autobusów w obu kierunkach, na odcinku od ronda Waszyngtona do ul. Zwycięzców.

Metro M1 będzie kursować co 5 minut, a M2 co 3 minuty. O godzinie 17.30 na skróconą trasę z placu Narutowicza do ronda Wiatraczna wyruszą dodatkowe tramwaje linii 9.

Po meczu prawdopodobne jest zamknięcie mostu Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich (między rondem Waszyngtona a rondem de Gaulle'a), jeśli duża grupa kibiców będzie chciała wracać do centrum pieszo.

Zobacz: Protest nauczycieli w całej Polsce. Minister Zalewska ZOSTANIE odwołana?! RELACJA NA ŻYWO

Źródło: TVN Meteo/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: