WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Memoriał im. Skolimowskiej i inne wydarzenia w Warszawie [KORKI, UTRUDNIENIA, ZMIANY W ROZKŁADACH ZTM]

Memoriał im. Skolimowskiej i inne wydarzenia w Warszawie [KORKI, UTRUDNIENIA, ZMIANY W ROZKŁADACH ZTM]

26.08.2016, godz. 15:05
Warszawa
foto: SHUTTERSTOCK

W zbliżający się weekend 27-28 sierpnia zmotoryzowani mieszkańcy Warszawy doświadczą niemałych utrudnień, związanych z odbywającymi się kilkoma wydarzeniami kulturalnymi. Duże zmiany zaplanował także Zarząd Transportu Miejskiego w rozkładach środków komunikacji. Zobacz, które ulice będą nieprzejezdne oraz którymi autobusami i tramwajami nie pojedziesz tak jak zwykle!

Oprócz dwóch imprez sportowych: memoriału im. Kamili Skolimowskiej na Stadionie Narodowym oraz trzeciej edycji Półmaratonu Praskiego, w Warszawie odbędzie się także Wielokulturowe Warszawskie Street Party. Wszystkie te wydarzenia, które będą się działy w stolicy w najbliższy weekend 27-28 sierpnia spowodują, że wiele warszawskich ulic będzie albo kompletnie pozamykanych, albo zakorkowanych przez kierowców, korzystających z objazdów. By zobaczyć, jakie ulice będą pozamykane w związku z wydarzeniami sportowymi, zapraszamy tutaj. W związku z Wielokulturowym Warszawskim Street Party, które będzie miało miejsce między innymi na placu Bankowym, ulicy Świętokrzyskiej, Nowym Świecie oraz Mazowieckiej, wszystkie te i okoliczne ulice będą pozamykane. ZTM natomiast wyznaczył następujące zmiany w komunikacji:

 

Jeżeli chodzi o utrudnienia w komunikacji miejskiej podczas Memoriału im. Kamili Skolimowskiej, ZTM wprowadził następujące zmiany:

Najgorzej dla podróżujących komunikacją sprawa ma się jednak w trakcie Półmaratonu Praskiego. Oto lista zmian:

Zobacz też: By uniknąć kary, ukryła tachograf w majtkach. Oddała ubrudzony odchodami [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: