WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Mieszkała ze ZWŁOKAMI bliskich kilka tygodni! Horror w Chabówce

Mieszkała ze ZWŁOKAMI bliskich kilka tygodni! Horror w Chabówce

16.01.2017, godz. 08:59
Policja, taśma policyjna
foto: EAST NEWS

Horror we wsi Chabówka na Podhalu! 15 stycznia w jednym z domów odkryto ciała 56-letniego ojca oraz jego 30-letniej córki. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ciała były w stanie rozkładu. Co najbardziej szokujące, ze zwłokami swoich bliskich przez kilka tygodni miała mieszkać żona 56-latka.

15 stycznia w jednym z domów we wsi Chabówka, około godziny 17 odkryto ciała dwóch osób - 56-letniego mężczyzny oraz 30-letniej kobiety. Według niepotwierdzonych informacji, kobieta miała rany na głowie. Zwłoki ojca i córki zostały już zabezpieczone do sekcji zwłok - jeśli ich stan pozwoli, lekarze z zakładu medycyny sądowej ustalą, jakie były bezpośrednie przyczyny zgonów obu osób. Według relacji sąsiadów, w domu bardzo często dochodziło do awantur, które po pijaku wszczynał 56-letni mężczyzna.

Do szokujących informacji w tej sprawie dotarli dziennikarze RMF FM. Z ich ustaleń wynika, że przez kilka tygodni ze zwłokami swoich bliskich mieszkała żona 56-latka. Kobieta trafiła już do szpitala psychiatrycznego na obserwację.

Czytaj: Makabra! Rozkładające się ZWŁOKI córki i ojca ODKRYTE w Chabówce (woj. małopolskie)

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: