WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska MON uruchomił bezpłatne szkolenia z samoobrony dla kobiet [ZDJĘCIA]

MON uruchomił bezpłatne szkolenia z samoobrony dla kobiet [ZDJĘCIA]

16.11.2016, godz. 02:00
WOJSKO BĘDZIE UCZYĆ POLKI WALKI WRĘCZ.
foto: Paweł Kicowski/Super Express

Drżyjcie, damscy bokserzy! Wyszkolone przez wojsko niewiasty już wkrótce spuszczą wam manto. Oto bowiem MON uruchamia bezpłatne szkolenia z samoobrony dla pań. Poprowadzą je najlepsi spece od walki wręcz w polskiej armii!

Jeśli masz ukończone 18 lat, dobry stan zdrowia, obywatelstwo polskie i co najważniejsze, nie chcesz drżeć ze strachu na samą myśl o samotnym wieczornym powrocie do domu, zapisz się na zajęcia jak najszybciej, bo początek szkoleń już w najbliższą sobotę. Wojsko Polskie zrobi z ciebie prawdziwą wojowniczkę!

- Panie nauczą się obrony przed kopnięciem, duszeniem, atakiem z użyciem niebezpiecznego narzędzia czy z udziałem kilku napastników - usłyszeliśmy w MON. Comiesięczne półtoragodzinne zajęcia odbywać się będą w jednostkach wojskowych ulokowanych w 30 miastach Polski. Jednym z nich jest Giżycko (woj. warmińsko-mazurskie), gdzie stacjonuje 15. Giżycka Brygada Zmechanizowana. Tam walkę wręcz trenuje się nawet w czasie porannej zaprawy. - W naszych szeregach jest ponad 80 instruktorów, w tym również kobiety - zachęca do udziału w zajęciach kpt. Martyna Kupis. Słowem, do dzieła, drogie panie. Informacje o akcji znajdziecie na stronie internetowej MON: www.mon.gov.pl, w zakładce Samoobrona kobiet.

Zobacz: Sprawa Ewy Tylman. Krzysztof Rutkowski UJAWNI nowe fakty

Źródło: RIA NOVOSTI
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: