WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Morderstwo Klaudii i Patrycji. Jak wyglądały ostatnie godziny życia dziewczyn?

Morderstwo Klaudii i Patrycji. Jak wyglądały ostatnie godziny życia dziewczyn?

07.08.2016, godz. 14:16
Zamordowali Patrycję i Klaudię
foto: Super Express

Sekcja zwłok Klaudii i Patrycji - dziewczyn z Barcina, których ciała znaleziono 5 sierpnia w jeziorze Wiecanowskim - przyniosła odpowiedź na pytanie, w jaki sposób zostały zamordowane. Jak wyglądały ostatnie godziny życia młodych sąsiadek?

Sekcja zwłok 15-letniej Klaudii i 23-letniej Patrycji odbyła się w sobotę 6 sierpnia. Jej wyniki przyniosły już odpowiedź na to, w jaki sposób doszło do śmierci dziewczyn. Jednak prokuratura nie ujawnia jeszcze szczegółów ze względu na rozbieżne zeznania zatrzymanych mężczyzn. Zarzuty podwójnego morderstwa usłyszeli już: Maciej K. (21 l.), Zachariasz Z. (20 l.) oraz Sławomir G. (45 l.). Z relacji świadków wiadomo już, jak doszło do spotkania ofiar z ich oprawcami.

Ostatnie godziny życia Klaudii i Patrycji

15 i 23-latka były sąsiadkami. Klaudia mieszkała z mamą na dole, a Patrycja wynajmowała mieszkanie piętro nad nimi. Dziewczyny 3 sierpnia wyszły razem i udały się na ławki koło Tesco - miejsce spotkań młodzieży z Barcina. To właśnie tam Maciej K. i Zachariasz Z. podjechali swoim samochodem. Zachariasz jest narzeczonym 17-letniej Ruty, która w sprawie otrzymała status świadka. Klaudia, Patrycja i Ruta wsiadły do auta mężczyzn. To był ostatni moment, gdy świadkowie widzieli sąsiadki z Barcina żywe.

ZOBACZ: Mordercy Klaudii i Patrycji zatrzymani!! Policja opublikowała FILM!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: