WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Zabójstwo Klaudii i Patrycji: zarzut morderstwa dla trzeciego mężczyzny [NOWE FAKTY]

Zabójstwo Klaudii i Patrycji: zarzut morderstwa dla trzeciego mężczyzny [NOWE FAKTY]

06.08.2016, godz. 11:12
Zamordowali Patrycję i Klaudię
foto: Super Express

Morderstwo 15-letniej Klaudii i 23-letniej Patrycja - policja zatrzymała czwartą osobę w sprawie zabójstwa. Jest nią 45-latek, wskazany przez jednego z zatrzymanych wcześniej mężczyzn. Na razie nie wiadomo, jaką rolę miałby odgrywać w całej sprawie. W sobotę odbędzie się sekcja zwkłok obu dziewczyn, których ciała odnaleziono w jeziorze Wiecanowskim obok miejscowości Chałupska

Tragedia w Chałupskach. Z jeziora Wiecanowskiego w piątek 5 sierpnia wyłowiono ciała dwóch młodych kobiet - 15-letniej Klaudii i 23-letniej Patrycji. Dzień wcześniej ojciec młodszej z ofiar otrzymał telefon z żądaniem okupu. Policja bardzo szybko zatrzymała podejrzanych mężczyzn, którzy usłyszeli już zarzuty morderstwa. W sprawie śmierci Klaudii i Patrycji przesłuchano również 17-letnią dziewczynę, która po przesłuchaniu otrzymała status świadka. W sobotę 6 sierpnia pojawił się kolejny trop w sprawie. Jeden z podejrzanych zmienił swoje zeznania i wskazał jeszcze jedną osobę, która ma mieć związek ze sprawą. Jaki? Tego jeszcze nie wiadomo. W oparciu o zeznania funkcjonariusze zatrzymali 45-letniego mieszkańca niewielkiej miejscowości w powiecie mogileńskim. Wskazany mężczyzna trafił do aresztu policyjnego, gdzie czekał na przesłuchanie. Po przesłuchaniu 45-latek również usłyszał zarzut podwójnego morderstwa.

Kim byli oprawcy Klaudii i Patrycji? Mężczyźni znali swoje ofiary. Zarzuty podwójnego morderstwa usłyszeli: Zachariasz Z. (20 l.), Maciej K. (21 l.) oraz 45-letni sąsiad Macieja - Sławomir G. Istnieje podejrzenie, że mężczyźni zadzwonili do ojca 15-latki z żądaniem okupu po to, aby zmylić trop. Prawdziwe motywy zbrodni nadal nie są znane.

Sekcja zwłok zamordowanych Klaudii i Patrycji została wyznaczona na sobotę. Przyniesie ona odpowiedź na pytanie, w jaki sposób zginęły dziewczyny oraz o której godzinie nastąpił zgon. Motywy morderstwa nadal nie są znane. Nieoficjalnie mówi się, że między dwoma młodymi mężczyznami doszło do jakiegoś konfliktu.

ZOBACZ: Mordercy Klaudii i Patrycji zatrzymani!! Policja opublikowała FILM!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: