WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Must Be The Music 7 edycja, 1 odcinek: Zapis relacji NA ŻYWO na se.pl

Must Be The Music 7 edycja, 1 odcinek: Zapis relacji NA ŻYWO na se.pl

02.03.2014, godz. 17:43
Must Be The Music VII edycja. Pierwsze zdjęcia!
Must Be The Music VII edycja. Pierwsze zdjęcia! foto: mat.pras. Polsat

Must Be The Music odcinek 1 NA ŻYWO - od godziny 20.00 relacja live na SE.pl. Tylko u nas tytuły piosenek i uczestnicy przesłuchań Zobacz jak głosowali jurorzy! KTO PRZESZEDŁ DALEJ, A KTO ODPADŁ! Must Be The Music sezon 7 odcinek 1 - zapis relacji ONLINE od godziny 20.00

Must Be The Music 7 edycja: Odcinek 1 NA ŻYWO. Zobacz zapis relacji!

Zespół The Sixpounder

Co na ostrą muzykę chłopaków powiedzieli jurorzy? 4 razy TAK!  - Jesteście przekonujący- powiedział Piotr Rogucki. - Bardzo miły poetycki utwór, bardzo czysto zaśpiewany- powiedziała Ela Zapendowska. Chłopaki z Wrocławia przechodzą dalej!

Zespół Sachiel

Zespół "Sachiel" z Krzeszowa, w którego skład wchodzi młode małżeństwo i ich przyjaciel. Wykonali swój własny Hip Hopowy utwór pod tytułem "Quo Vadis". Jurorzy byli pod wrażeniem! 4 razy TAK! Członkowie zespołu nie kryli wzrószenia. Jurorzy ochrzcili Krzeszów nową stolicą rapu!

Sylwia Tryjanowska

Sylwia Tryjanowska z Mławy jest kolejną uczestniczką Must Be The Music. 19-latka interesuje się muzyką i teatrem i chciałaby zostać aktorką. Sylwia wykonała utwór Tiny Turner "Simply The Best". Elżbieta Zapendowska stwierdziła, że jej wykonanie było "przeokropne". Zapendowska i Sztaba głosowali na NIE. Według nich wybrała za trudną piosenkę. 

Zespół "My Bike"

"My Bike" to zespół, w którego skład wchdzi pięciu mężczyzn. Zaśpiewali swój autorski numer pod tytułem "Tym jesteś dla mnie". Według Roguckiego chłopaki mają potencjał, ale zabrakło im wiary w siebie. Porównał ich muzykę do letniego kotleta schabowego. Trzy TAK i jedno NIE Adama Sztaby. 

Paulina Czapla

Paulina Czapla, niektórzy z nas pamiętają ją z innych programów typu talent show, w których uczestniczyła. Paulina przyjechała z mamą, siostrą i... chłopakiem!  Zaśpiewała piosenkę "What's Up?" grupy 4 NON BLONDES. W pierwszej próbie pomyliła się a na widowni rozległo się buczenie. Mimo to dziewczyna spróbowała jeszcze raz, tym razem z powodzeniem! 4 razy TAK! Paulina Czapla przechodzi dalej! Zdenerwowany Rogucki udzielił publiczności reprymenty. - Jesteście tu po to by wspierać artystów!- krzyczał Rogucki. 

Władysława Bąk

Następną uczestniczką jest 56- letnia Władysława Bąk. Na scenie Must Be The Music przedstawiła własną interpretację utworu "Pamelo Żegnaj" Tercetu Egzotycznego. Widowni się podobało, jurorom również! Ela Zapendowska miała łzy w oczach, ale mimo to na jej ekranie wyświetliło się NIE. Pozostała trójka jurorów była na TAK!

Kamila Adamiec

Piękna studentka dziennikarstwa z Warszawy jest kolejną uczestniczką. Kamila Adamiec wykonała piosenke Jasona Derulo "The Other Side". Kora i Rogucki sa na tak. Ela Zapendowska i Sztaba na NIE. Trudno stwierdzić, czy to widownia, czy Piotr Rogucki  namówił Adama Sztabę na zmianę zdania, ale teraz to już nieważne! Kamila dostała trzy TAK i przeszła dalej!

Chwila przerwy a po niej kolejne występy! Piotr Rogucki ewidentnie zdenerwował sie na widownię! Co się stało?!

Kolejną artystką na scenie Must Be The Music jest Martyna, studentka z Wrocławia. Martyna postawiła na akustyczną wersję kawałka Michaela Jacksona "Black or White". Niestety jej wersja nie przypadła do gustu jurorom. 3 razy NIE. Na TAK była tylko Kora.

12-letnia Maja

Kolejną uczesniczką jest 12-letnia Maja. Gra na fortepianie od 7 roku życia! Jej największą pasją jest jazda konna. Maja również dostała owację na swtojąco a jurorzy byli wyraźnie zachwyceni jej wykonaniem. Decyzja mogła być tylko jedna- 4 razy TAK! -Zaskakująco barwnie to zagrałaś- powiedział Adam Sztaba. Kora zaznaczyła, że jest "Oszołomiona" wykonaniem Mai! "Na scenie jesteś bardzo zjawiskowa"- dodał Piotr Rogucki.

zespól "STORO"

Jako drugi wystąpił zespól "STORO". Wokalista pochodzi z Francji ale śpiewa po Angielsku.  4 razy TAK! Piosenka Jumpin' Jack Flash- The Rolling Stones okazała się dobrym wyborem! -Świetny zespół świetny frontman!- powiedziała Ela Zapendowska. 

Błażej

Jako pierwszy uczestnik wystąpił Błażej z Koszalina. Błażej studiuje w Warszawie. Na piosenkę wybrał "Jesus he knows me" z repertuaru Genesis i dostał owację na stojąco! -Pan jest niebezpiecznym człowiekiem!- powiedział mu Piotr Rogucki. Na "TAK" zagłosowali: Rogucki, Zapendowska i Sztaba. Tylko Kora była na "NIE".

Kilka tysięcy chętnych i tylko grupa wybrańców! Rozpoczyna się 7 edycja programu Must Be The Music- tylko muzyka! Oceniać uczestników będą: Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska, Kora i po raz pierwszy w tej roli- Piotr Rogucki! Przed nimi 7 tygodni przesłuchań, kłótni i sporów!


Zobacz też: THE VOICE OF POLAND 4, ODCINEK 1: Co się działo w programie, uczestnicy już znają swoich trenerów! [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: