WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska - Naćpany lekarz zabił mi żonę! Mąż PRZEJECHANEJ kobiety oskarża

- Naćpany lekarz zabił mi żonę! Mąż PRZEJECHANEJ kobiety oskarża

27.09.2016, godz. 05:00
NAĆPANY LEKARZ ZABIŁ PANU ŻONĘ.
N/Z: miejsce wypadku. foto: Super Express

To była istna masakra. Ciało kobiety, którą lekarz Wojciech O. (37 l.) przejechał na pasach w centrum Łodzi, zbierano z jezdni w kawałkach. - Był naćpany, pędził 120 na godzinę. Powinni go skazać, jak za zabójstwo - mówił mąż ofiary Wojciech Kamiński (53 l.) w sądzie, gdzie właśnie rozpoczął się proces medyka.

Do tego makabrycznego wypadku doszło w kwietniu ubiegłego roku. Późnym wieczorem Wojciech O. wracał swoim autem z pracy. Po drodze zatrzymał się na stacji benzynowej przy ulicy Przybyszewskiego i zatankował. Kilkaset metrów dalej jego rozpędzone audi dosłownie zmiotło przechodzącą przez przejście dla pieszych Bogumiłę Kamińską (+50 l.). Siła uderzenia była tak duża, że ciało kobiety zostało rozczłonkowane. Auto zatrzymało się 200 metrów dalej. Po wypadku Wojciech O. został przebadany na zawartość alkoholu i narkotyków. W jego krwi znaleziono ślady amfetaminy i THC. Lekarz stanął właśnie przed sądem. Do winy się nie przyznał. Potwierdził jedynie swój udział w wypadku, ale zaprzeczył, by spowodował go pod wpływem narkotyków.

- Zażywam leki na migrenę, które zawierają amfetaminę i THC. Nigdy po nich nie wsiadam do samochodu - zapewniał. - A dla mnie to było zabójstwo. On nie zrobił nic, by uniknąć wypadku - komentuje mąż ofiary. Lekarzowi grozi 12 lat więzienia.

Zobacz: Dramat! Molestowana dziewczynka ma wrócić w ręce oprawcy!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: