WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Nagrody Gospodarcze Polskiego Radia przyznane

Nagrody Gospodarcze Polskiego Radia przyznane

26.06.2017, godz. 02:00
Polskie radio Trójka
foto: EAST NEWS

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 23 czerwca w Studiu im. Agnieszki Osieckiej, po raz pierwszy wręczono Nagrody Gospodarcze Polskiego Radia. Przedsiębiorstwa prywatne oraz spółki Skarbu Państwa wyróżniono w pięciu kategoriach. Laureatem nagrody głównej został PKN Orlen.

Nagrody Gospodarcze Polskiego Radia to prestiżowe wyróżnienie dla najlepszych polskich przedsiębiorców, którzy w istotny sposób przyczyniają się do rozwoju gospodarki oraz promocji naszego kraju na arenie międzynarodowej, angażują się w działalność charytatywną, prospołeczną i ekologiczną.

Kapituła, w której zasiedli m.in. wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki, szef NBP Adam Glapiński, dyrektorzy anten Polskiego Radia oraz eksperci z dziedziny ekonomii, przyznała nagrody w pięciu kategoriach.

I tak firma Hyper Poland wygrała w kategorii Przełomowe Rozwiązanie, PKN Orlen otrzymał statuetkę w kategorii Filantrop Polski, a dwie firmy - PZU i Polski Fundusz Rozwoju - zwyciężyły w kategorii Skarb Narodowy. Zaś Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych doceniono w kategorii Ambasador Biznesu RP, a PGNiG - w kategorii Dobry Zarząd.

ZOBACZ: Premier Szydło dała minister Witek 30 tys. zł nagrody

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: