WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Najnowsza pogoda na Wielkanoc 2017. Uwaga na opady śniegu!

Najnowsza pogoda na Wielkanoc 2017. Uwaga na opady śniegu!

13.04.2017, godz. 12:57
Jesień, deszcz, pogoda
foto: EAST NEWS

Jaka będzie pogoda na Wielkanoc 2017? Sprawdźcie najnowszą prognozę pogody na święta. Poczujemy wiosnę, czy może wróci do nas zima?

Niestety pogoda na Wielkanoc 2017 nie wygląda zbyt obiecująco. Wprawdzie temperatury nie będą zimowe, ale z pewnością popada deszcz. W niedzielę 16 kwietnia temperatura wahać się będzie od 10 do 13 stopni. Przy czym najcieplej będzie w województwie dolnośląskim. Jednak nad całą Polską pojawią się chmury, z których może popadać deszcz. Tak więc na rodzinne spacery wybierzcie raczej Wielką Sobotę, kiedy to termometry pokażą nawet 20 stopni Celsjusza. Wygląda więc na to, że pogoda na wielkanoc nie będzie nas rozpieszczała.

Pogoda w Lany Poniedziałek

W Lany Poniedziałek 17 kwietnia pogoda będzie podobna. Nad całą Polską pojawią się ciemne chmury, z których popada deszcz. Temperatura będzie wahała się od 5 stopni w Koszalinie do 9 na południu Polski. Co najgorsze, według synoptyków w kilku rejonach Polski może popadać śnieg - opady mogą wystąpić w Tatrach oraz na wschodzie kraju. Tam może również być ujemna temperatura. Wygląda więc na to, że nie będzie to udany Lany Poniedziałek.

Zobacz też: Wielkanoc 2017: Jak kolorować jajka naturalnymi barwnikami

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: