WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Nastolatkowie ZEPCHNĘLI kolegę z balkonu. Chłopiec wył z bólu [WIDEO]

Nastolatkowie ZEPCHNĘLI kolegę z balkonu. Chłopiec wył z bólu [WIDEO]

11.08.2017, godz. 14:37
Nastolatkowie zepchnęli chłopca z balkonu w Działoszynie
foto: internet

Policja dostała anonimowe zgłoszenie dotyczące filmu, który zaszokował wielu internautów. Chodzi o krótki filmik, na którym widać, jak dwóch nastolatków łapie za kończyny swojego kolegę i spycha go z balkonu. Chłopiec spadł z dużej wysokości, a na nagraniu widać jak leży na ziemi z rękami na twarzy i głośno płacze. Wszystkiemu wtórują śmiechy kolegów. Policja zajęła się sprawą.

- Policjanci ustalili już dane wszystkich osób, które brały udział w tym zdarzeniu - powiedział portalowi "polsatnews.pl" kom. Jacek Karczewski z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. Policja rozpoczęła dochodzenie po tym jak nagranie trafiło na skrzynkę mailową komisariatu w Działoszynie w województwie łodzkim. Okazało się, że film pochodzi jeszcze z czerwca, kiedy trwał jeszcze rok szkolny. Dopiero teraz trafił do sieci. Na nagraniu widać pięciu chłopców wieku od 13 do 15 lat. Z powodu trwających wakacji nie przesłuchano jeszcze wszystkich uczestników zdarzenia. - Na pewno nie było to usiłowanie zabójstwa, to raczej wygłupy. Ci chłopcy nadal się ze sobą przyjaźnią, ale film wygląda jak wygląda - skomentował kom. Karczewski. Prawny opiekun chłopca, który pada ofiarą na nagraniu, złożył zawiadomienie na policję.

Zostanie wszczęte postępowanie z art. 160 par. 1 kodeksu karnego - "kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3". Postępowanie ma dotyczyć dwóch chłopców, którzy zepchnęli nastolatka.

Zobacz: Nastolatki SPALIŁY jeżyka żywcem. "Szmato je*ana, oj chyba jeżyki się palą" [WIDEO]

Przeczytaj też: Nastolatkowie mieli amfę w plecaku

Polecamy: Nastolatkowie zaatakowali MIECZEM i gazem przechodnia! Horror w Warszawie


Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: