WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV

Witold Pyrkosz NIE ŻYJE

22.04.2017, godz. 12:50
Witold Pyrkosz nie żyje
Witold Pyrkosz nie żyje foto: Super Express

Nie żyje Witold Pyrkosz. Tę smutną wiadomość podała produkcja serialu "M jak miłość" na Facebooku. Witold Pyrkosz grał ostatnio w "M jak miłość". Niedawno aktor świętował 90 urodziny.

Zmarł Witold Pyrkosz. Wiadomość o śmierci Witolda Pyrkosza pojawiła się na Facebooku serialu "M jak miłość" - Odszedł cudowny Człowiek, nasz wspaniały Mistrz i wielki Przyjaciel. A wraz z nim odeszła cząstka każdego z nas... Pozostaje ogromna pustka, nieopisany smutek i żal. Dziękujemy Ci Witku za każdą piękną chwilę. Będziemy bardzo tęsknić i nigdy nie zapomnimy. Śmierć Witolda Pyrkosza potwierdziła w Internecie także jego serialowa córka Marysia, czyli aktorka Małgorzata Pieńkowska grająca w serialu: - Odszedł Witold Pyrkosz, wspaniały Aktor i mój serialowy Tata z M jak miłość. Wielki smutek i żal... R.I.P.

Śmiercią znanego i lubianego aktora poruszeni są fani nie tylko serialu "M jak miłość", w który Witold Pyrkosz grał przez ostatnie lata, ale wszyscy ci, którzy pamiętają go z innych filmowych i serialowych ról. Witold Pyrkosz niedawno obchodził 90. urodziny.

ZOBACZ: Witold Pyrkosz rodzina. Żona Krystyna, córka Katarzyna, syn Witold, 5 wnuków

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: