WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Już niebawem rusza NOWA TV. Do kogo jest skierowana, co zaprezentuje? Konferencja prasowa [RELACJA NA ZYWO]

Już niebawem rusza NOWA TV. Do kogo jest skierowana, co zaprezentuje? Konferencja prasowa [RELACJA NA ZYWO]

26.10.2016, godz. 11:28
Nowy kanał Grupy ZPR Media już niedługo na wizji!
Nowa TV już niedługo rozpocznie nadawanie foto: Marek Zieliński/Super Express

Już 9 listopada rusza nowy kanał telewizyjny NOWA TV. To ogólnodostępna, bezpłatna telewizja skierowana do całej rodziny. Na antenie pojawią się programy rozrywkowe, informacyjne, filmy i seriale. Nie zabraknie też treści publicystycznych o poradniczych.

Widzowie - przede wszystkim - poszukują dobrej rozrywki i rzetelnych informacji. Dlatego chcemy, żeby dobrze bawili się, oglądając naszą telewizję, ale też, by każdego dnia byli na bieżąco z wydarzeniami, które mogą mieć wpływ na ich życie. W ramówce NOWEJ TV znajdą się propozycje adresowane do szerokiego kręgu odbiorców. Każdego dnia będziemy pokazywać filmy i seriale amerykańskie, brytyjskie, francuskie, niemieckie i oczywiście polskie. Mamy też niespodzianki – kilka nowości i sentymentalne powroty po latach – mówi Stanisław Drozdowski, dyrektor programowy kanału NOWA TV. Redaktorem naczelnym audycji informacyjnych i publicystycznych, które powstają przy współpracy ponad stu redaktorów w całej Polsce, jest Tomasz Sygut. Wieczorne informacje poprowadzą takie gwiazdy jak Marek Czyż, Joanna Dunikowska, Jarosław Kulczycki oraz Beata Tadla.

12:40 Konferencję na żywo obejrzycie poniżej

 

12:35 Codziennie w NOWA TV o 18.30 emitowany będzie program informacyjny. Zaraz po nim widzowie będą mogli oglądać publicystykę.

12:30 Kultowym programem NOWA TV będzie "Nowa rewia kabaretowa", w której widzowie zobaczą najznamienitsze postacie polskiej sceny kabaretowej. Spotkamy się z Andrzejem Grabowski, kabaretem Łowcy kropka B i wiele innych.

12:20 Stanisław Drozdowski, dyrektor programowy kanału NOWA TV opowiada o tym, co zaprezentuje nowa telewizja. Znajdzie sięcoś dla każdego. To rodzinna telewizja. Będzie więc sporo seriali, w tym kultowa "Moda na sukces", filmy, programy informacyjne prowadzone przez gwiazdy telewizji jak Beata Tadla, czy Marek Czyż.

12:00 Rozpoczęłą się konferencja prasowa, na które przedstawiona zostanie nowa stacja telewizyjna należąca do spółki Grupa ZPR Media.

Jak odbierać NOWA TV:

Dzwoń 22 102 60 60

Pisz jakodbierac@nowa.tv

Sprawdź: www.nova.tv

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: