WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl - Wiadomości, Polityka, Informacje, Wydarzenia, Sport.pl wiadomości polska Odrąbał ojcu głowę, zginął w wypadku. Sprawiedliwość dopadła Tomasza S. szybciej niż sąd!

Odrąbał ojcu głowę, zginął w wypadku. Sprawiedliwość dopadła Tomasza S. szybciej niż sąd!

19.09.2016, godz. 07:00
Odrąbał ojcu głowę i zginął w wypadku
foto:

Tomasz S. (+21 l.) pojechał z ojcem do lasu i tam siekierą odrąbał mu głowę. Potem wsiadł do swojego renaulta. Pędził 150 kilometrów na godzinę. Czołowo zderzył się z samochodem jadącym z naprzeciwka. On i kierowca hondy civic nie przeżyli wypadku.

W niewielkich Oborach (woj. kujawsko-pomorskie) blisko trzydzieści lat temu ziemię i posesję kupił Wojciech S., absolwent Akademii Sztuk Pięknych. W galeriach miał wiele wystaw. W Toruniu za kilka dni miał odbyć się jego kolejny wernisaż.

Jednak malarz nie miał dobrej opinii wśród sąsiadów. - Nie dawał nam żyć. Straszył wszystkich. Groził, że spali. Wyzywał. Wiele razy dzwoniliśmy na policję, ale to nic nie dawało. Uciekła od niego wcześniej żona i dwie starsze córki - mówią mieszkańcy Obór. - Z synem żyli raz źle, raz dobrze. Trzy lata temu młody S. dolał ojcu do coli środek do przeczyszczania rur. Lekarze cudem odratowali Wojciecha - opisują.

Przed dwoma miesiącami Tomasz S. trafił do szpitala psychiatrycznego. To nie był jego pierwszy pobyt na oddziale zamkniętym. Zimą w pobliskiej wsi biegał nago na mrozie. Dwa tygodnie temu ojciec pojechał po niego do szpitala. Wziął go na przepustkę.

W piątek wieczorem Wojciech S. wyjechał z synem samochodem. Pojechali do lasu. Czy znowu doszło do kłótni? - W sobotę nad ranem znaleźli w lesie zwłoki malarza. Miał odrąbaną głowę - mówią mieszkańcy Obór.

Kiedy Tomasz S. napatrzył się na zmasakrowane zwłoki ojca, wsiadł do auta. W Czernikówku na trasie Toruń - Warszawa zderzył się czołowo z hondą civic. - Kierowcy obu samochodów ponieśli śmierć na miejscu. Pasażerka hondy została ranna - informuje lakonicznie Wojciech Chrostowski z biura prasowego toruńskiej policji.

Zobacz: Rosyjski samolot UDERZYŁ w polską maszynę! Incydent w Warszawie

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: