WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska OHYDA! Nadziewał pączki spermą i częstował nimi modelki [ZDJĘCIA]

OHYDA! Nadziewał pączki spermą i częstował nimi modelki [ZDJĘCIA]

15.07.2016, godz. 04:30
Nadziewał pączki spermą i częstował nimi koleżanki
foto: Super Express

Obrzydlistwo! Marcin N., fotograf ze Stargardu Szczecińskiego (woj. zachodniopomorskie), dodawał swoje nasienie do jedzenia i napojów, a potem częstował nimi nieświadome kobiety. Mało tego, "spermiarz" nagrywał swoje perwersje ukrytą kamerą, a filmy zamieszczał w internecie!

Te umieszczone w sieci zdjęcia zbulwersowały setki internautów i sprowokowały ich do rozpoczęcia prywatnego śledztwa, które doprowadziło do ujęcia zboczeńca. Widać na nich, jak jakiś mężczyzna prezentuje swojego penisa, słoik ze spermą oraz strzykawkę, którą wstrzykuje nasienie między innymi do pączków i koktajli, a następnie częstuje nimi kobiety. Sceny nagrywane są nie tylko w biurze, które dewiant wynajął w Szczecinie i zwabiał do niego kobiety pod pretekstem poszukiwania modelek do reklamy firmy odzieżowej, ale i w innych miejscach - w prywatnych mieszkaniach i w kawiarni.

I właśnie te miejsca zidentyfikowali czujni internauci z serwisu Wykop. Co więcej, zdołali rozszyfrować autora obrzydliwego filmu, a swoją wiedzą natychmiast podzielili się z prokuraturą.

- Do prokuratury zgłosiło się już osiem poszkodowanych kobiet. Prowadzone przez nas śledztwo dotyczy przestępstwa przeciwko wolności, a podejrzany trafił już do aresztu na trzy miesiące - wyjaśnia Małgorzata Wojciechowicz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, i dodaje, że prokuratura będzie zabiegać o usunięcie z sieci obrzydliwych scen. 

Zobacz: Rolnik znokautował dziennikarkę TVP! [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: