WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Okrutna zemsta kochanki z Białegostoku

Okrutna zemsta kochanki z Białegostoku

04.08.2016, godz. 15:11
Kajdanki
foto: EAST NEWS

Zgroza w Białymstoku! W sobotę 30 lipca na osiedlu Pietrasze doszło do brutalnego pobicia. Czterech sprawców (w tym kobieta!) skatowało 31-latka. Jak do tego doszło? Okazało się, że mężczyzna wpadł w zasadzkę...

W sobotę po południu, 31-latek udał się na spotkanie ze swoją byłą konkubiną do jej mieszkania. Mężczyzna skorzystał z zaproszenia kobiety. Kiedy przekroczył próg domu, zobaczył, że poza byłą ukochaną w pomieszczaniu znajduje się trzech obcych mu mężczyzn. Wszyscy - łącznie z kobietą - rzucili się na przybyłego gościa. Zadano mu ciosy nożem po twarzy i innych częściach ciała. Dostał szklaną butelką po głowie. Bito go rękami i kopano po całym ciele - czytamy na stronie bialystok.policja.gov.pl.

31-latek trafił do szpitala, a sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Białymstoku. Policjanci, którzy zjawili się na miejscu zdarzenia, powiedzieli, że wszyscy sprawcy byli pod wpływem alkoholu. Cała czwórka została zatrzymana i usłyszała zarzut udziału w pobiciu z użyceim niebezpiecznego narzędzia. Za ten czyn grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

Zobacz: Toruń. Mężczyzna zmarł z powodu obrażeń głowy! Policja nie może ustalić jego tożsamości

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: