WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Olsztyn: Pokłócili się o Putina. O mało co nie skończyło się ZABÓJSTWEM i SAMOBÓJSTWEM

Olsztyn: Pokłócili się o Putina. O mało co nie skończyło się ZABÓJSTWEM i SAMOBÓJSTWEM

07.11.2016, godz. 21:15
policja, radiowóz
foto: EAST NEWS

Ta bójka mogła skończyć się tragicznie! A wszystko przez odmienne zdanie na temat rosyjskiego prezydenta. W Olsztynie o Władimira Putina pobiło się dwóch kolegów. Jeden tak stłukł drugiego, że był pewien, iż zabił kompana. Tak przeraził się myśli o zabójstwie, że postanowił ze sobą skończyć. I targnął się na własne życie!

Ta historia mogłaby posłużyć za scenariusz do filmu akcji. Dwóch mieszkańców Olsztyna pobiło się o Putina. 58-latek do nieprzytomności pobił 63-letniego kolegę. Wystraszył się, że zabił mężczyznę i próbował popełnić samobójstwo, W tym czasie pobity odzyskał przytomność, więc krewki 58-latek znów zaczął go bić, bo chciał dokończyć co zaczął, a ze śmiercią kumpla zdążył się pogodzić. Policję zaalarmowali sąsiedzi, donosi twojkurierolsztynski.pl. Na szczęście w samą porę! Gdy przyjechali pod wskazany przez sąsiadów adres okazało się, że mężczyźni urządzili sobie libację, a do awantury doszło przy butelce. Potrzebna była też pomoc medyczna. 58-latek i jego o kilka lat starszy kolega trafili do szpitala. Każdy z nich miał po ponad 3 promile alkoholu w organizmie.  Młodszemu z mężczyzn grozi teraz 5 lat za uszkodzenie ciała kolegi, Krzysztof A. usłyszał już zarzuty.

Zobacz: UDERZYŁ siekierą w głowę urzędniczkę poczty! GROZA w Mostach k. Lęborka

Źródło: TVN24/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: