WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska On uzdrowił mnie modlitwą [ZDJĘCIA]

On uzdrowił mnie modlitwą [ZDJĘCIA]

19.06.2017, godz. 02:00
On uzdrowił mnie modlitwą
foto:

Uzdrowiciel ojciec John Bashobora (70 l.) z Ugandy ponownie przyjechał do Polski, by modlitwą uleczać wiernych oraz niewierzących z cierpień fizycznych, duchowych i nałogów. Już w sobotę 1 lipca Stadion Narodowy w Warszawie zamieni się w wielką świątynię, którą zapełnią dziesiątki tysięcy potrzebujących łask Jezusa. Tych łask doświadczyła Helena Napiórkowska (59 l.), która podczas poprzedniej wizyty słynnego charyzmatyka została uwolniona od ciężkiej depresji.

Pani Helena z Warszawy popadła w depresję 10 lat temu, kiedy w wypadku samochodowym zginął jeden z jej synów i wnuczka. Psychiatrzy i psycholodzy nie potrafili jej pomóc. Straciła chęć życia, rozchorowała się tak, że nie mogła nawet chodzić. W 2015 r. usłyszała, że do Polski przyjeżdża o. Bashobora, napisała do redakcji "Super Expressu" list z prośbą o wejściówkę na spotkanie z duchownym. I stał się cud! Kapłan na Stadionie Narodowym modlił się o uwolnienie ludzi z depresji. - Mówił wtedy, że Jezus właśnie ulecza pewną kobietę. Nie myślałam, że to ja otrzymam tę łaskę. Ale kiedy wróciłam do domu, choroba po prostu odeszła. Stałam się pewna siebie, radosna, mogłam rano wstać z łóżka. A gdy odżyłam, zatroszczyłam się o swoją nogę i kolano. Poszłam na rehabilitację - opowiada pani Helena. - Dziś jestem szczęśliwa - dodaje kobieta, która teraz zaangażowała się w pomoc innym. Wierzy też, że w tym roku o.?John Bashobora pomoże cudownymi modlitwami do Jezusa jej mężowi, który też nie radzi sobie po tragicznych przejściach w rodzinie.

Ugandyjski ksiądz poprowadzi 1 lipca na Stadionie Narodowym jednodniowe rekolekcje. Wejściówki można zamawiać do piątku 30?czerwca przez stronę internetowąwww.jezusnastadionie.pl.

Zdobądź wejściówkę na rekolekcje z uzdrowicielem

Organizatorzy rekolekcji na Stadionie Narodowym przygotowali dla Czytelników "Super Expressu" wejściówki na spotkanie z mistykiem z Ugandy. Jeśli chcesz je uzyskać, napisz dlaczego potrzebujesz pomocy o. Johna Bashoobora, a swoją historię wyślij na adres: jezus@se.pl (koniecznie podaj numer telefonu). Można też dzwonić od wtorku do piątku 23 czerwca w godz. 13-15 pod nr tel. 22 515-91-78. Spośród Czytelników, którzy zgłoszą chęć udziału w rekolekcjach, wybierzemy najbardziej potrzebujące osoby.

ZOBACZ: Makabryczne odkrycie w Kaliszu. Zmumifikowane zwłoki w szczelinie bloku mieszkalnego

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: