WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Oto seryjny zabójca z Radomia. Kim jest Sławomir T.? [ZDJĘCIA]

Oto seryjny zabójca z Radomia. Kim jest Sławomir T.? [ZDJĘCIA]

12.11.2016, godz. 11:15
SERYJNY MORDERCA DUSICIEL
SERYJNY MORDERCA DUSICIEL foto:

Sławomir T., który jest podejrzany o zabicie dwóch kobiet, został aresztowany na trzy miesiące - to decyzja radomskiego sądu z 10 listopada. Jak poinformowała tamtejsza prokuratura, teraz 29-latek zostanie przebadany przez psychiatrów. Kim jest Sławomir T., morderca z Radomia?

Niespełna 18-letnią Magdę S. Sławomir T. poznał na jednym z portali społecznościowych. Potem 29-latek umówił się z dziewczyną na spotkanie. Według policji mężczyzna udusił mieszkankę Radomia rękami, zaś jej ciało zostawił w lesie pod Sołtykowem (niedaleko Radomia). Na zwłoki dziewczyny natknął się jeden ze spacerowiczów. Funkcjonariuszom udało się wpaść na trop mordercy dzięki przejrzeniu zawartości komputera dziewczyny. W trakcie przesłuchania, Sławomir T. wskazał miejsce ukrycia zwłok swej innej ofiary. Ciało kobiety zostało wykopane przy ulicy Osiowej na Wacynie. Ze względu na znaczny rozkład ciała, nie udało się ustalić przyczyny zgonu ani tożsamości kobiety. Być może uda się to zrobić po przeprowadzeniu badań DNA.

Wiadomo, że Sławomir T. to recydywista - w kwietniu tego roku wyszdł na wolność po 8 latach. W 2008 roku mężczyzna została skazany za usiłowanie zabójstwa kobiety na tle seksualnym. Karę odbył w całości.

Szybkie samochody, dużo zdjęć z półnagimi kobietami w bardzo wyzywających pozach - tak wygląda profil Sławomira T. na Facebooku. Podjerzany o zabójstwo dwóch kobiet mężczyzna w swoim profilu w miejsce praca wpisał "Szlachta nie pracuje". Często udostępniał też obrazki z podpisami "Żyj tak, aby śmierć na końcu drogi powiedziała: „Nienawidzę tej roboty kiedy przychodzi mi zabierać takich ludzi jak Ty!", "Prawdziwy mężczyzna chroni kobietę jak swoją córkę, kocha jak żonę, szanuje jak mamę" czy "Pamiętaj - garaż Twoim drugim domem".

Policja cały czas sprawdza zaginięcia innych kobiet. Analizowane są akta głównie zaginięć na terenie Mazowsza. Jak informuje RMF FM, kluczowa w dochodzeniu będzie analiza komputera Sławomira T.

Zobacz: Kolejne zwłoki w Radomiu. To ofiara seryjnego mordercy?!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: