WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Pijani policjanci zrujnowali wesele kryminalisty

Pijani policjanci zrujnowali wesele kryminalisty

29.10.2016, godz. 05:00
Pijani policjanci zrujnowali wesele kryminalisty
foto:

Pijackie starcie policjantów z bandytami na weselu! Policyjna wierchuszka z dwóch kujawsko-pomorskich powiatów napatoczyła się na wesele wypuszczonego z więzienia na przepustkę bandyty. Efekt - dwóch komendantów pozbawionych stołków, jeden funkcjonariusz z rozbitym łukiem brwiowym, wstyd na cały kraj. No i rozpacz panny młodej.

Chełmno to urocze miasteczko nad Wisłą w woj. kujawsko-pomorskim. W najlepszym hotelu w mieście Dawid K. i Anna T. urządzili przyjęcie weselne. Dawid to nie byle kto. Znany jest w mieście - za pobicia i rozboje dostał 10 lat. Na ślub wyszedł na przepustkę.

Lokal wybrali pierwsza klasa. Bywa tam miejscowa elita. Nic dziwnego, że ten sam hotel upodobali sobie oficerowie lokalnej policji. Komendant chełmińskiej policji młodszy inspektor Marek Majka zaprosił tam swojego kolegę z policji w Świeciu, młodszego inspektora Andrzeja Cieślika. Komendanci zabrali ze sobą zastępców i szefów wydziału. W sumie 12 chłopa, po cywilnemu, w nastroju do dobrej zabawy. Nie potępiamy. Tyle że dobra zabawa zakończyła się skandalem.

Policjanci przezornie zarezerwowali salkę na piętrze hotelu. Szkoda tylko, że w niej nie wysiedzieli i w nocy, mocno już podchmieleni, zeszli na papierosa. A tam natknęli się na spragnione dymka, wystrojone dziewczyny z odbywającego się piętro niżej wesela. No i się zaczęło.

Wiemy, że policjanci odurzeni wódką oraz urodą weselnych panien zaczęli je zaczepiać. W jaki sposób? Możemy sobie tylko wyobrazić. Choć wyobraźnię podsyca - trzeba przyznać stronnicza - relacja samej panny młodej i jej mamy.

- Policjanci krzyczeli do dziewczyn, że je wyru.ją. Bardzo niestosownie się zachowywali. Ich adoracja była po prostu chamska - opowiada Marzena T., mama pani Ani.

W obronie dziewczyn stanęli panowie z wesela. Były zaczepki, były wyzwiska od "psów" i różnych takich. Doszło do rękoczynów.

Po wszystkim interweniować musiał mocno zażenowany komendant wojewódzki. - Podjął decyzję o odwołaniu komendanta powiatowego policji w Chełmnie i cofnął pełnomocnictwo do pełnienia obowiązków komendanta powiatowego policji w Świeciu osobie, która pełniła taką funkcję - powiedziała nam jego rzeczniczka, podinspektor Monika Chlebicz (37 l.). Wobec kilku innych policjantów wszczęto postępowanie dyscyplinarne.

A pani młoda? Czeka na oblubieńca, który stara się o przerwę w odbywanej karze.

Zobacz także: Abonament RTV. Będziemy go płacić z PIT?

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: