WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Pijani rzucali NIEMOWLĘCIEM. Zarzuty dla rodziców, ojciec już przed prokuraturą [ZDJĘCIA]

Pijani rzucali NIEMOWLĘCIEM. Zarzuty dla rodziców, ojciec już przed prokuraturą [ZDJĘCIA]

21.07.2017, godz. 12:43
pijani rodzice rzucali niemowlakiem
pijani rodzice rzucali niemowlakiem foto: CEZARY PECOLD/SUPER EXPRESS

W nocy 20 lipca doszło do tragicznych konsekwencji kłótni pary z Łodzi. Pijani partnerzy w czasie awantury rzucali w siebie własnym dzieckiem. W wyniku nieodpowiedzialnego zachowania rodziców, dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala. Dzisiaj, 21 lipca, opiekunowie mają usłyszeć zarzuty za narażenie zdrowia i życia dziecka. Co im grozi? Pierwszy przed prokuraturą stanął ojciec.

W nocy z 19 na 20 lipca doszło do przerażającego incydentu w Łodzi przy ul. Obrońców Westerplatte. Podczas kłótni, pijani rodzice rzucali w siebie własnym niemowlęciem. W pewnym momencie dziecko wypadło im z rąk i uderzyło główką o komodę. W stanie ciężkim trafiło do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, jednak lekarze walczą o jego zdrowie. W czasie zajścia rodzice byli kompletnie pijani - ojciec miał 2,5 promila alkoholu, a matka prawie 2 promile. Opiekunowie zostali aresztowani. Jako pierwszy przed prokuraturą stanął ojciec dziecka. Prawdopodobnie już przetrzeźwiał, więc od godziny 10:00 (21 lipca) trwa jego przesłuchanie przed łódzką prokuraturą. Jego dokładne wyniki oraz informacje na temat przesłuchania matki dziecka podamy jak tylko zostaną ogłoszone.

Co grozi rodzicom za tak nieodpowiedzialne zachowanie? - Oboje za sprawowanie opieki nad dzieckiem w stanie nietrzeźwości usłyszą zarzut narażenia dziecka na utratę życia lub zdrowia zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności. O ewentualnych kolejnych zarzutach będą decydować wyniki śledztwa - informuje Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury portal "dzienniklodzki.pl".

ZOBACZ: SZOK w Łodzi! Rodzice RZUCALI w siebie NIEMOWLAKIEM?! Dziecko jest w szpitalu [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: