WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Piotr Tylman MIAŻDZY działania sądu: śmieszny jest nasz wymiar sprawiedliwości

Piotr Tylman MIAŻDZY działania sądu: śmieszny jest nasz wymiar sprawiedliwości

27.07.2016, godz. 15:00
Ciało Ewy Tylman wypłynęło po 8 miesiącach
foto:

Piotr Tylman postanowił skomentować fakt, że miejscowści Czerwonak (około 10 km od Poznania) prawdopodobnie udało się odnaleźć ciało jego siostry. Brat zaginionej nie zostawił suchej nitki na działaniach sądu. - Zarzut jaki powinien wtedy usłyszeć to zabójstwo, a nie zabójstwo z zamiarem ewentualnym - ostatnie minuty zycia Ewy były w jego rękach. Jakże śmieszny jest nasz wymiar sprawiedliwości, że stosuje w ogóle tego typu zarzut - napisał na Facebooku brat zaginionej.

Zaginięcie Ewy Tylman to sprawa, która od listopada nie miała zakończenia. Jednak teraz, po wyłowieniu ciała z Warty, prawdopodobnie nastąpi zwrot w sprawie. Na 99% zwłoki znalezione w Warcie to zaginiona 26-latka. Tymczasem głos w sprawie prowadzonego śledztwa postanowił zabrać Piotr Tylman. - Zarzut jaki powinien wtedy usłyszeć to zabójstwo, a nie zabójstwo z zamiarem ewentualnym - ostatnie minuty zycia Ewy były w jego rękach. Jakże śmieszny jest nasz wymiar sprawiedliwości, że stosuje w ogóle tego typu zarzut - napisał na Facebooku brat zaginionej.

Przypomnijmy, że od 4 grudnia Adam Z. przebywa w areszcie. 24-latek usłyszał zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym, za co grozi nawet dożywocie. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Zdaniem policji, rzeczy osobiste znalezione przy ciele świadczą o tym, że to zaginiona 26-latka. Przy zwłokach zabezpieczono bowiem biżuterię, klucze, kartę kredytową na nazwisko Ewa Tylman, również ubiór to dowód na to, że 25 lipca wyłowiono ciało zaginionej. Jak jednak poinformowała prokuratura, aby stwierdzić jednoznacznie, że to ciało Ewy Tylman potrzebne będą dodatkowe badania DNA. Mogą one potrwać kilka tygodni. Dopiero wtedy dowiemy się, czy znalezione zwłoki to zaginiona 26-latki.

Zobacz także: Brat Ewy Tylman po odnalezieniu jej ciała: To jeszcze nie jest koniec

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: