WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Morderstwo w Korszach: Poćwiartował zwłoki Adama i rozrzucił po piwinicy

Morderstwo w Korszach: Poćwiartował zwłoki Adama i rozrzucił po piwinicy

22.08.2016, godz. 05:00
Poćwiartował zwłoki Adama i rozrzucił po piwnicy
foto: SE/EAST NEWS

Wychodzą na jaw kolejne, wstrząsające fakty na temat zbrodni w Korszach (woj. warmińsko-mazurskie). W piwnicy jednego z domów policja znalazła rozczłonkowane zwłoki Adama R. (+36 l.). Szybko ujęto sprawcę tego mordu - Mirosława R. (33 l.). I okazało się, że mógł planować więcej - nawet kilkanaście - morderstw!

Poziom bestialstwa tej zbrodni przyprawił o mdłości nawet najbardziej zaprawionych kryminalnych. Ciało, które policja znalazła w piwnicy niepozornego domu, nie miało głowy ani obu rąk. Dopiero bardzo drobiazgowe śledztwo wykazało, że pozostałe "kawałki" nieszczęśnika porzucone były w innej miejscowości!

Poziom zmasakrowania zwłok bardzo utrudniał identyfikację, ale policyjnym technikom udało się ustalić, że należały do Adama R. Mieszkał sam i leczył się z problemów psychicznych. Ale nie miał żadnych wrogów. Z pozoru.

Bo dzięki zabezpieczonym na miejscu potwornej kaźni śladom policji udało się dotrzeć do Mirosława R. z pobliskich Giltajn. Sąsiedzi zamordowanego Adama znali go i nie mieli o nim najlepszej opinii. Krążyły plotki na temat jego wcześniejszych przestępstw.

Jedno jest pewne - to on zamordował Adama. Przyznał się do tego policji! I podał koszmarny powód swojej straszliwej zbrodni - Adam okłamał go i często denerwował swoim zachowaniem. I to wystarczyło, aby go brutalnie zarżnąć!

Co więcej, na tym mordzie bestia nie chciała poprzestać. - Odpowie za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem oraz za próbę zabójstwa kobiety - mówi nam st. sierż. Izabela Niedźwiedzka-Pardela z komendy w Olsztynie.

Udało nam się dowiedzieć, że owa kobieta - Kinga K. - była pierwsza na celowniku mordercy. Kiedy jej nie dopadł, poszedł rozprawić się z Adamem R. Okoliczni mieszkańcy opowiadają, że morderca miał swoją "listę śmierci", na której było nawet dwanaście nazwisk. Całe szczęście, że został ujęty!

ZOBACZ: MAKABRA w Korszach! Ciało bez rąk i głowy w piwnicy

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: