WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Podkarpackie: Mordowali piłą mechaniczną (ZDJĘCIA)

Podkarpackie: Mordowali piłą mechaniczną (ZDJĘCIA)

19.03.2010, godz. 13:47
Podkarpackie: Mordowali piłą
foto: Brak agencji
Te bestie powinny zawisnąć na stryczku! Krzysztof R. (21 l.) i Dawid P. (26 l.) przez kilka dni mordowali sąsiadów z rodzinnej wsi Siedliska Bogusz na Podkarpaciu. Swojego kolegę zabili, ucinając mu głowę piłą motorową! Potem z równym okrucieństwem zamordowali jeszcze dwie mieszkające samotnie starsze panie. A to wszystko dlatego, że degeneraci potrzebowali pieniędzy na wódkę!

Koszmarna zbrodnia, której się dopuścili, szokuje swoim okrucieństwem. Obaj mordercy balowali w najlepsze w towarzystwie swojego kolegi Krzysztofa K. (+33 l.). Mężczyzna nie wytrzymał jednak tempa narzuconego przez dwóch pijaków i usnął. Wtedy w otumanionych alkoholem głowach zwyrodnialców zrodził się koszmarny plan. Wiedzieli, że Krzysiek ma pracę i pieniądze, a oni ich potrzebowali na kolejną flaszkę...

Przeczytaj koniecznie: Częstochowa: Przyszedł z siekierą na komendę, porąbał drzwi i wybijał okna

Po co im jednak świadek kradzieży? Dawid P. ogłuszył ofiarę młotkiem, a Krzysztof R. chwycił za piłę motorową i odciął nią głowę nieszczęśnikowi. Pijani, ale i upojeni swoją zbrodnią mordercy nie zwracali uwagi na tryskającą wszędzie krew. Jak sępy rzucili się na martwe ciało Krzysztofa w poszukiwaniu łupów. Z kieszeni zabitego zabrali 100--złotowy banknot - za to pili przez cały następny dzień.

Gdy przepili wszystko, znów ruszyli na łowy. Najpierw zarąbali siekierą Anielę K. (+74 l.), kilka dni potem Zofię N. (+78 l.). Obie starsze panie mieszkały samotnie, wydawały się więc idealnymi celami.

Na szczęście te zbrodnie nie pozostaną bez kary. Sprawcy zostali złapani. Ich zeznania przerażają okrucieństwem. - Potrzebowaliśmy pieniędzy, a Krzysiek tego dnia zarobił 200 złotych - wyjaśniali po zatrzymaniu. - Nie mieliśmy planu, ja ogłuszyłem go 4-kilogramowym młotkiem, a Krzysiek przystawił piłę do karku. Sam nie wiem, kiedy on upadł na ziemię. Wtedy zdjąłem zakrwawione buty i spaliłem w piecu, a założyłem te, które miał on - tak szczegóły zbrodni opisywał Dawid P. Obu mężczyznom grozi dożywocie.

autor: Jerzy Paszkowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: