WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Pogoda na weekend 22-23 kwietnia. Kiedy będzie ciepło 2017?

Pogoda na weekend 22-23 kwietnia. Kiedy będzie ciepło 2017?

20.04.2017, godz. 12:00
Wiosna, pogoda, lato, kwiaty, uśmiech
foto: EAST NEWS

Pogoda w weekend - czy będzie ciepło? Z pewnością wiele osób nie może się już doczekać słonecznej i ciepłej wiosny. W najbliższy weekend pogoda będzie zmienna. Zobaczymy zarówno trochę słońca, może przelotnie popadać, a także przejdą lokalne burze. Sprawdź szczegółową prognozę pogody na weekend 22 i 23 kwietnia.

Prognozy pogody na najbliższy weekend nie pozostawiają wątpliwości - wciąż nie możemy liczyć na przyjemną wiosenną aurę. Pogoda w sobotę nie będzie nas rozpieszczać. W całym kraju będzie przelotnie padać. W Katowicach, Krakowie, Kielcach, Rzeszowie i Lublinie można spodziewać się burz. W sobotę temperatury będą wahać się od 7 stopni Celsjusza w Lublinie i Kielcach do nawet 11 w Szczecinie. W niedzielę nieznacznie się ochłodzi. Najcieplej będzie w Zielonej Górze, Szczecinie, Poznaniu i Warszawie - około 10 stopni Celsjusza. Z kolej mieszkańcy Katowic i Kielc na termometrach zobaczą maksymalnie 7 stopni Celsjusza. W niedzielę padać nie będzie jedynie na wschodzie kraju: w Białymstoku i Lublinie. Na szczęście słonce czasami wyłoni się zza chmur.

Zapewne wiele z nas zadaje sobie pytanie, kiedy w końcu będzie ciepło. Otóż aktualne prognozy pogody pokazują, że już pod koniec następnego tygodnia, czyli tuż przed długim weekendem majowym powinno robić się coraz cieplej, a temperatury będą wynosić nawet 18 stopni Celsjusza.

Zobacz: Pogoda długoterminowa: do Polski nadciąga arktyczne powietrze!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: