WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Policja rozbiła gang samochodowy z Wołomina. WIDOWISKOWA akcja na autostradzie A2 ZDJĘCIA

Policja rozbiła gang samochodowy z Wołomina. WIDOWISKOWA akcja na autostradzie A2 ZDJĘCIA

29.08.2011, godz. 10:13
Policja rozbiła gang samochodowy z Wołomina. WIDOWISKOWA akcja na autostradzie A2
foto: policja

Policyjny helikopter na autostradzie A2 między Koninem a Poznaniem, uzbrojeni po zęby funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji i Komendy Głównej Policji i niczego nieświadomi złodzieje samochodów, które przewozili z Niemiec do Polski cenny łup. Tak wyglądała spektakularna akcja zatrzymania członków samochodowego gangu z Wołomina przez stróży prawa.

Mundurowi zatrzymali przestępców z tzw. grupy wołomińskiej dzięki współpracy z niemiecką policją. Złodzieje samochodów od dawna byli na czarnej liście stróży prawa jednak dopiero minionej niedzieli udało się ich zatrzymać.

Akcja rozbicia gangu wyglądała jak żywcem wyjęta z widowiskowych filmów sensacyjnych. Zaledwie kilka minut wystarczyło kryminalnym, by zakuć złodziei w kajdanki.  Policjanci mieli do dyspozycji śmigłowiec, który wylądował na autostradzie A2 między Koninem a Poznaniem.

Trzej przestępcy prowadzący skradzione w Niemczech samochody mieli odciętą drogę ucieczki. Kierowcy aut i ich "pilot" nie mieli wyjścia,  musieli się poddać. Policja
odzyskała trzy samochody: mazdę 3 skradzioną w Niemczech oraz mazdę 6 i hondę accord skradzione w Polsce.

Gang z Wołomina posiedzi 10 lat

Członkowie samochodowej mafii z Wołomina - Marcin G., ps. Gocław (32 l.), Marcin Z. ps. Diabeł (30 l.) i Mariusz P., ps. Maniek (30 l.) trafili na trzy miesiące do aresztu. Za kradzież z włamaniem grozi im 10 lat odsiadki w więzieniu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: