WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Policja szykuje się na wyjście Mariusza Trynkiewicza, seryjnego dzieciobójcy

Policja szykuje się na wyjście Mariusza Trynkiewicza, seryjnego dzieciobójcy

15.01.2014, godz. 08:58
Seryjny dzieciobójca przed wyjściem z więzienia zapowiada: Znów będę mordował
foto: SE/EAST NEWS

Policja z Piotrkowa Trybunalskiego szykuje się na wyjście z więzienia mordercy i pedofila Mariusza Trynkiewicza. Mężczyzna odsiaduje wyrok 25 lat pozbawienia wolności, który kończy się 11 lutego.

 

Funkcjonariusze policji z Piotrkowa Trybunalskiego szykują się na wyjście Mariusza Trynkiewicza i dokładne prześwietlają przeszłość mordercy. Analizują akta, szukają osób, z którymi skazaniec utrzymywał kontakty w czasie odsiadki. Przygotowują się w ten sposób na jego ewentualne wyjście z więzienia- informuje TVN24.

- Analizujemy materiały w sprawie skazanego i opracowujemy procedury postępowania w przypadku opuszczenia przez niego zakładu karnego. Prowadzimy też inne działania operacyjne, ale o ich szczegółach nie będziemy informować – czytamy na „tvn24.pl” wypowiedź rzeczniczki policji w Piotrkowie Trybunalskim sierż. sztab. Ilony Sidorko.

Zobacz też: Mariusz Trynkiewicz. Poznaj krwawą historię potwora z Piotrkowa i jego ofiar

Najważniejsze zadanie dla służb to określenie dokładnego miejsca pobytu Mariusza Trynkiewicza zaraz po jego wyjściu na wolność.

- Wiemy gdzie i u kogo chce przebywać. Nie zamierza wracać do Piotrkowa Trybynalskiego, gdzie jest zameldowany – mówi źródło „TVN24”. O tym, że nie zamiaru wracać do Piotrkowa Trybunalskiego mówił przed laty sam Mariusz Trykiewicz - Zmienię środowisko, miasto i nazwisko. I zacznę wszystko od nowa. Wyjdę, aby tu już nie powrócić - zapowiadał w 1995 r.

Czytaj również: Morderca Mariusz Trynkiewicz kłamie, że się zmienił!

Mariusz Trynkiewicz zamordował czterech chłopców w wieku 11-13 lat. Został za to skazany na karę śmierci. Jednak zbiegiem okoliczności finalnie usłyszał wyrok 25 lat więzienia, który kończy się dokładnie 11 lutego.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: