Se.pl wiadomości polska Policja szykuje się na wyjście Mariusza Trynkiewicza, seryjnego dzieciobójcy

Policja szykuje się na wyjście Mariusza Trynkiewicza, seryjnego dzieciobójcy

15.01.2014, godz. 08:58 / aktualizacja 15.01.2014, godz. 10:28
Seryjny dzieciobójca przed wyjściem z więzienia zapowiada: Znów będę mordował
foto: SE/EAST NEWS

Policja z Piotrkowa Trybunalskiego szykuje się na wyjście z więzienia mordercy i pedofila Mariusza Trynkiewicza. Mężczyzna odsiaduje wyrok 25 lat pozbawienia wolności, który kończy się 11 lutego.

 

Funkcjonariusze policji z Piotrkowa Trybunalskiego szykują się na wyjście Mariusza Trynkiewicza i dokładne prześwietlają przeszłość mordercy. Analizują akta, szukają osób, z którymi skazaniec utrzymywał kontakty w czasie odsiadki. Przygotowują się w ten sposób na jego ewentualne wyjście z więzienia- informuje TVN24.

- Analizujemy materiały w sprawie skazanego i opracowujemy procedury postępowania w przypadku opuszczenia przez niego zakładu karnego. Prowadzimy też inne działania operacyjne, ale o ich szczegółach nie będziemy informować – czytamy na „tvn24.pl” wypowiedź rzeczniczki policji w Piotrkowie Trybunalskim sierż. sztab. Ilony Sidorko.

Zobacz też: Mariusz Trynkiewicz. Poznaj krwawą historię potwora z Piotrkowa i jego ofiar

Najważniejsze zadanie dla służb to określenie dokładnego miejsca pobytu Mariusza Trynkiewicza zaraz po jego wyjściu na wolność.

- Wiemy gdzie i u kogo chce przebywać. Nie zamierza wracać do Piotrkowa Trybynalskiego, gdzie jest zameldowany – mówi źródło „TVN24”. O tym, że nie zamiaru wracać do Piotrkowa Trybunalskiego mówił przed laty sam Mariusz Trykiewicz - Zmienię środowisko, miasto i nazwisko. I zacznę wszystko od nowa. Wyjdę, aby tu już nie powrócić - zapowiadał w 1995 r.

Czytaj również: Morderca Mariusz Trynkiewicz kłamie, że się zmienił!

Mariusz Trynkiewicz zamordował czterech chłopców w wieku 11-13 lat. Został za to skazany na karę śmierci. Jednak zbiegiem okoliczności finalnie usłyszał wyrok 25 lat więzienia, który kończy się dokładnie 11 lutego.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: