WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Polka zaatakowała Polkę! „JESTEŚ STUPROCENTOWĄ ŻYDÓWĄ. SPIER***AJ”

Polka zaatakowała Polkę! „JESTEŚ STUPROCENTOWĄ ŻYDÓWĄ. SPIER***AJ”

01.10.2016, godz. 09:15
Pospaceruj Nowym Światem
foto: FORUM

W Warszawie doszło do nieprzyjemnego zdarzenia. W centrum stolicy miał miejsce kolejny ksenofobiczny atak. Tym razem Polka zaatakowała... inną Polkę, tylko dlatego, że uważała ją za obywatelkę Izraela!

Kolejny ksenofobiczny atak w Warszawie! Starsza kobieta zaatakowała słownie obcą sobie osobę na podstawie swoich domysłów. Ofiara ataku opisała cała sytuację portalowi warszawawpigulce.pl. Kobieta rozmawiała w autobusie po angielsku z turystką z Tel Avivu. Kobieta z Izraela pytała o drogę. Po miłej pogawędce Polka wysiadła z autobusu na przystanku Ordynacka na warszawskim Nowym Świecie. Nagle zaczepiła ją starsza kobieta w wyniku czego wywiązał się nieprzyjemny dialog.

– Czy wszystkie Żydówki są ku*wami?
– Słucham ????
– Czy wszystkie Żydówki za ku*wami?
– O czym pani mówi?
– Jesteś Żydówka?
– Nie.
– Na pewno?
– Nie jestem, a nawet jeśli to co?
– To dlaczego rozmawiasz z tą ku*wą?
– Sucham ?! O czym pani mówi?!?!
– A ja myślę, że jesteś stuprocentową Żydówą. Spie*dalaj.

Tak przedstawiła chamski atak poszkodowana. Agresorka odeszła, ale zaatakowana kobieta postanowiła nie zostawić tej sprawy bez echa. Wyjęła telefon i chciała nagrać mowę nienawiści starszej pani, a następnie wezwać policję. Kobieta była ponownie agresywna. -Też cię nagram tu w plecaku mam. Wiesz co ci powiem? SPIE*DALAJ! - wykrzyknęła i odeszła.

- Nie czuje się bezpiecznie we własnym mieście (…) Przysięgam nigdy nigdy nie spotkałam się z czymś podobnym a w tym tygodniu jakaś fala. Co się robi w takich sytuacjach ? Zatrzymać nelsonem i czekać na przyjazd policji? Nie wiem. Jestem wstrząśnięta, zdumiona, nie wiem co ze sobą zrobić - żaliła się poszkodowana. - Pani z Izraela, że to taka ważna sentymentalna podróż dla niej. Że czuje się wspaniale, że wreszcie tu jest. Że miasto piękne, tylko że nikt po angielsku nie mówi - dodała.

Zobacz: Zaatakował Azjatki w warszawskim metrze, bo mówiły obcym językiem


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: