WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Kierowca potrącił pieszego na pasach i uciekł z miejsca wypadku

Kierowca potrącił pieszego na pasach i uciekł z miejsca wypadku

01.11.2016, godz. 20:47
Policja
foto: EAST NEWS

Baniocha pod Warszawą, to tam  kierowca potrącił przechodnia i uciekł z miejsca wypadku! Nawet na chwilę nie zatrzymał się po wypadku, tylko dodał gazu i odjechał. Co gorsza, potrącony mężczyzna nie żyje. Osoba, która prowadziła auto i potrąciła 43-latka jest teraz poszukiwana przez policję.

Wszystko wydarzyło się tuż po 17.00 na odcinku drogi między Warszawą a Górą Kalwarią, w miejscowości Baniocha, na drodze numer 79. Przez ulicę przechodził 43-latek, gdy raptem wjechał w niego samochód osobowy. Kierowca auta nie zatrzymał się, nie udzielił pomocy poszkodowanemu, tylko uciekł. Potrącony 43-latek niestety zmarł, a niewykluczone, że gdyby od razu udzielona został mu pomoc, to by przeżył. Ale to ustalą specjaliści. Teraz najważniejsze, by złapać sprawcę śmiertelnego wypadku. Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy byli świadkami zderzenia lub mają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy wypadku. Takie osoby powinny zgłosić się na policję lub skontaktować z KPP w Piasecznie, która bada sprawę.

Zobacz: NIE MA kwesty na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Co się stało?

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: