WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Próbna matura 2016 z Operonem. Język polski. Wiemy, co było!

Próbna matura 2016 z Operonem. Język polski. Wiemy, co było!

22.11.2016, godz. 10:39
Matura 2016. Historia. PRZECIEKI, ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI.
Matura 2016. Historia. PRZECIEKI, ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI foto: Archiwum

Matura próbna z języka polskiego 2016 Operon. Dziś rano licealiści, którzy w maju napiszą maturę 2017, pisali próbny egzamin z języka polskiego. Jakie zadania pojawiły się na arkuszach z matury próbnej z języka polskiego? Mamy już pierwsze przecieki z sali egzaminacyjnej!

Matura próbna z Operonem 2016/17. Już dziś o godzinie 9:00 licealiści podeszli do matury próbnej z języka polskiego z Operonem. Jak każda matura, ta także podzielona jest na dwie części - podstawową oraz rozszerzoną. Uczniowie, którzy wybrali też tę drugą, napiszą ją o 14:00. Wiemy, jakie tematy pojawiły się na maturze z języka polskiego. Licealiści musieli napisać rozprawkę na następujące tematy: "Jaki wpływ na człowieka mają książki" - na podstawie "Lalki" i innego wybranego tekst. 2. Interpretacja "Do Niemna" Adama Mickiewicza. Oprócz tego pojawiło się wiele pytań dotyczących "Lalki" czy "Kordiana".

Już jutro, dzień po maturze próbnej z języka polskiego opublikujemy arkusze i klucz odpowiedzi do egzaminu z polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Zobacz: Matura próbna Operon 2016. Uczniowie przerażeni: kur**, nie zdam!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: