WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Protest CETA w Warszawie. Uwaga na utrudnienia [OBJAZDY, KORKI, ZMIANY]

Protest CETA w Warszawie. Uwaga na utrudnienia [OBJAZDY, KORKI, ZMIANY]

14.10.2016, godz. 14:03
Protest CETA w Warszawie. Uwaga na utrudnienia
Protest CETA w Warszawie. Uwaga na utrudnienia foto: EAST NEWS

Prostest przeciwko CETA odbędzie się w kilku miastach w Polsce. Również na ulice Warszawy w najbliższą sobotę, 15 października wyjdą przeciwnicy CETA. Rośnie zainteresowanie umową między Kanadą a Unią Europejską na kilka dni przed podpisaniem jej przez ministrów spraw zagranicznych w Unii Europejskiej.

Protest w Warszawie przeciw CETA odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 października o godzinie 13. W związku z tym na ulice miast wyjdą przeciwnicy umowy CETA. Protestujący ludzie pojawią się również w Warszawie. W związku z tym mieszkańcy stolicy muszą liczyć się z wieloma utrudnieniami i zmianami w ruchu. Protest ruszy sprzed gmachu Ministerstwa Rolnictwa przy ul. Wspólnej. Następnie uczestnicy manifestacji będą zmierzać Al. Ujazdowskimi przez gmach KPRM. Tam marsz się zakończy. ZTM zapowiedział, że w przypadku braku możliwości przejazdu ul. Kruczą i al. Ujazdowskimi autobusy zostaną skierowane na specjalnie wyznaczone trasy objazdowe.

18 października ministrowie spraw zagranicznych państw UE mają podpisać umowę CETA. CETA to umowa znosząca ograniczenia w handlu między 28 państwami Unii Europejskiej a Kanadą. Chodzi m.in. o cła na większość towarów i usług, likwidację barier w handlu.

Zobacz: OBRZYDLIWY żart z Caritasu! Chodzi o chore dzieci [ZDJĘCIE]

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: