WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Psia piękność wpadła do szamba!

Psia piękność wpadła do szamba!

24.09.2016, godz. 02:00
pies
foto: Materiały prasowe

Jest córką medalistów i sama ma wielkie szanse zdobycia tytułu Miss na psich konkursach piękności. Musi jednak potrenować paradowanie po wybiegach, bo jej zwykły spacer zakończył się nurkowaniem w szambie.

Ari ma zaledwie trzy miesiące. Wychowuje się w hodowli wyżłów weimarskich w Żorach na Śląsku. Ma zostać psią miss i mamą następnych czempionów. Feralnego dnia Ari baraszkowała w ogródku. Nagle wpadła do niezabezpieczonej rury przydomowej oczyszczalni ścieków. - Byłam w panice. Ari spadła jakieś 7 metrów. Szambo na szczęście było opróżnione. Na pomoc przybyli najpierw sąsiedzi, a potem strażacy - wspomina pani Sylwia, właścicielka hodowli.

Strażacy mieli nie lada problem z wyciągnięciem suczki. - Trudność sprawiała niewielka średnica otworu. Spuszczenie w dół ratownika nie wchodziło w grę. Po prostu nie mieścił się. Rozkopanie połowy ogródka także nie było najlepszym pomysłem. Dlatego skorzystaliśmy z lassa. Spuściliśmy je na dno. Przełożyliśmy pętlę przez głowę oraz przednie łapy psa. Udało się. Powoli wyciągnęliśmy Ari - opisuje akcję mł. kpt. Andrzej Pilny z Państwowej Straży Pożarnej w Żorach.

Zobacz: Budowa linii wysokiego napięcia. Trumny jako symbol województw

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: