WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Rezydent zabrał Magdzie telefon? Siostra ofiary prezentuje nowy film

Rezydent zabrał Magdzie telefon? Siostra ofiary prezentuje nowy film

06.06.2017, godz. 05:00
Magdalena Żuk
Magdalena Żuk foto:

Czy mamy do czynienia ze zwrotem w sprawie śmierci Magdaleny Żuk (+27 l.)? Siostra zmarłej Polki twierdzi, że wciąż nie jest jasna rola egipskiego rezydenta biura podróży Mahmouda K. Kobieta na portalu społecznościowym zamieściła film, na którym rzekomo widać, jak mężczyzna wyrywa Magdzie telefon i torebkę.

Czy rezydent zrobił Magdzie krzywdę? To pytanie znowu rozpala umysły osób, które śledzą sprawę tragicznej śmierci Polki w Egipcie. Na jednym z filmów, które nagrały kamery szpitalnego monitoringu, podobno widać, jak Mahmoud K. zabiera kobiecie torebkę i telefon. Czy w ten sposób chciał uniemożliwić przerażonej Magdzie kontakt z bliskimi i wezwanie pomocy? Tak sugerują internauci. Zwracają też uwagę na fakt, że ostatnią rozmowę z Markusem, swoim chłopakiem, Magda przeprowadziła nie ze swojego aparatu, ale z telefonu rezydenta...

Co na to wszystko biuro podróży, które organizowało wycieczkę dziewczyny i zatrudnia rezydenta? - To nieprawda. Nasz pracownik nie zabrał kobiecie ani telefonu, ani torebki, ani innej rzeczy osobistej - dementuje Radomir Świderski, rzecznik prasowy biura.

Przypomnijmy, że pod koniec kwietnia w egipskim kurorcie Marsa Alam doszło do tragedii. Bardzo dziwnie zachowująca się Magdalena Żuk trafiła do szpitala, z którego w końcu wyskoczyła przez okno. Upadła na betonową posadzkę. Przewieziono ją do innego szpitala, w Hurghadzie. Tam po kilku godzinach, 30 kwietnia, zmarła.

W sprawie śmierci kobiety śledztwo prowadzi jeleniogórska prokuratura. W Polsce przeprowadzono sekcję zwłok Magdaleny, ale jej dokładne wyniki nie są jeszcze znane. Nie wiadomo więc, czy była np. zgwałcona, czy też pod wpływem narkotyków.

Zobacz także: Białystok: Wyjechał ze stacji benzynowej wprost pod tira

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: