WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Pogrzeb zamordowanej Klaudii. Tak pożegnała ją rodzina i znajomi [ZDJĘCIA]

Pogrzeb zamordowanej Klaudii. Tak pożegnała ją rodzina i znajomi [ZDJĘCIA]

10.08.2016, godz. 16:42
Kruszynko, została po Tobie tylko pustka
foto: Super Express

Bestialsko zamordowana Klaudia S. (15 l.) miała przed sobą całe życie. Chciała skończyć trzecią klasę gimnazjum, zdać egzamin, zostać kosmetyczką... Tych marzeń nigdy już nie spełni. Brązowe wieko trumny oddzieliło ją od naszego świata. Teraz będzie szczęśliwa w domu Ojca.

W ostatniej drodze towarzyszyła jej rodzina, przyjaciele, sąsiedzi, a nawet obcy ludzie. Wszyscy przepełnieni żalem, przytłoczeni ogromem tej tragedii. - Była taka młoda, taka niewinna – wspominali ją podczas pogrzebu mieszkańcy Barcina. Tragedia, która wydarzyła się w nocy z czwartku na piątek wstrząsnęła mieszkańcami Barcina i okolic. Krótkie życie Klaudii brutalnie przerwali Maciej K. (21 l.), Zachariasz Z. (20 l.) i Sławomir G. (45 l.). Razem z Klaudią zginęła jej starsza koleżanka Patrycja Kausa (†23 l.). Ciała obu dziewczyn w nocy policjanci wyłowili z pobliskiego jeziora. - Nie wybaczę im tego! Gnoje! Jak oni mogli – płakał nad grobem ojciec 15-letniej Klaudii.Córeczko, kocham Cię – matka Klaudii nie mogła wydusić z siebie ani słowa więcej. Grażyna Skurzyńska wspierana przez byłego męża ojca Klaudii płakała przez całą mszę i pogrzeb. Ledwo stała na nogach. Ze śmiercią Klaudii nie może pogodzić się także jej brat, Bartłomiej. - Była naszą domową Kruszynką. Ciągle się śmiała, zawsze radosna – wspomina. - Teraz pozostał smutek i płacz. Klaudia lubiła szkołę, dobrze się uczyła. Po ukończeniu gimnazjum chciała zostać kosmetyczką lub fryzjerką.

- Miała przed sobą całe życie. Ostatnio nawet rozmawialiśmy o powrocie do szkoły we wrześniu. Miałyśmy tyle planów. Trzecia klasa gimnazjum, egzamin, wspólne wycieczki. Ja nie wierzę, że Klaudii już nie ma wśród nas – szlochały koleżanki z klasy. Pogrzeb drugiej z zamordowanych dziewczyn - 23-letniej Patrycji Klaudii odbędzie się dzisiaj w Barcinie.

Czytaj: Morderstwo Klaudii i Patrycji. Ksiądz nie chciał pochować 15-latki!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: