WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA NowaTV
Se.pl se.pl wiadomości wiadomości polska polska Rozbiła czaszkę na basenie. Nie dostanie odszkodowania?

Rozbiła czaszkę na basenie. Nie dostanie odszkodowania?

05.10.2016, godz. 14:36
Basen
foto: Super Express

Kobieta doznała poważnych obrażeń głowy, w wyniku upadku na pływalni w hotelu Evita w miejscowości Tleń (województwo kujawsko-pomorskie. Kiedy ubiegała się o odszkodowanie, dowiedziała się, że go nie dostanie. Dlaczego? Ubezpieczyciel uznał, że był to nieszczęśliwy wypadek, więc poszkodowanej odszkodowanie się nie należy.

70-latka przewróciła się na basenie znajdującym się na terenie jednego z hoteli w Tleniu. Na chwilę nawet straciła przytomność. Ratownicy natychmiast podbiegli, aby udzielić kobiecie pomocy. Wezwano pogotowie ratunkowe. -  Nie chciała, żeby wzywano pogotowie, ale nie mogliśmy się na to zgodzić - mówi w rozmowie z "Gazetą Pomorską" Marcin Kruszka, menadżer hotelu Evita. Kobieta doznała poważnych obrażeń głowy - złamanie obu kości ciemieniowych, poszerzenie szwu wieńcowego, krwiak o grubości 4 mm, ślady krwi przy przedniej części sierpa mózgu i w bruzdach kory.

Kobieta zaczęła ubiegać się o odszkodowanie od hotelu. Jednak w piśmie, które otrzymała od firmy ubezpieczeniowej jest informacja, że odszkodowanie należałoby się, gdyby przedstawiono dowody, iż doszło do zaniedbań po stronie hotelu. Ze względu na to, że zdaniem ubezpieczyciela 70-latka takich dowodów nie przedstawiła, odszkodowanie jej się nie należy. - Mamy na to pięciu świadków, a ubezpieczyciel nie chce wziąć ich głosów pod uwagę - mówi córka poszkodowanej. Teraz pozostaje jej walka z firmą w sądzie.

Zobacz: Kobiety mogą oddać własne mleko. I pomóc wcześniakom

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: