WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl - Wiadomości, Polityka, Informacje, Wydarzenia, Sport.pl wiadomości polska Rozbiła czaszkę na basenie. Nie dostanie odszkodowania?

Rozbiła czaszkę na basenie. Nie dostanie odszkodowania?

05.10.2016, godz. 14:36
Basen
foto: Super Express

Kobieta doznała poważnych obrażeń głowy, w wyniku upadku na pływalni w hotelu Evita w miejscowości Tleń (województwo kujawsko-pomorskie. Kiedy ubiegała się o odszkodowanie, dowiedziała się, że go nie dostanie. Dlaczego? Ubezpieczyciel uznał, że był to nieszczęśliwy wypadek, więc poszkodowanej odszkodowanie się nie należy.

70-latka przewróciła się na basenie znajdującym się na terenie jednego z hoteli w Tleniu. Na chwilę nawet straciła przytomność. Ratownicy natychmiast podbiegli, aby udzielić kobiecie pomocy. Wezwano pogotowie ratunkowe. -  Nie chciała, żeby wzywano pogotowie, ale nie mogliśmy się na to zgodzić - mówi w rozmowie z "Gazetą Pomorską" Marcin Kruszka, menadżer hotelu Evita. Kobieta doznała poważnych obrażeń głowy - złamanie obu kości ciemieniowych, poszerzenie szwu wieńcowego, krwiak o grubości 4 mm, ślady krwi przy przedniej części sierpa mózgu i w bruzdach kory.

Kobieta zaczęła ubiegać się o odszkodowanie od hotelu. Jednak w piśmie, które otrzymała od firmy ubezpieczeniowej jest informacja, że odszkodowanie należałoby się, gdyby przedstawiono dowody, iż doszło do zaniedbań po stronie hotelu. Ze względu na to, że zdaniem ubezpieczyciela 70-latka takich dowodów nie przedstawiła, odszkodowanie jej się nie należy. - Mamy na to pięciu świadków, a ubezpieczyciel nie chce wziąć ich głosów pod uwagę - mówi córka poszkodowanej. Teraz pozostaje jej walka z firmą w sądzie.

Zobacz: Kobiety mogą oddać własne mleko. I pomóc wcześniakom

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: