Se.pl wiadomości polska RYSUNKI TRYNKIEWICZA znalezione w celi - ZDJĘCIA

RYSUNKI TRYNKIEWICZA znalezione w celi - ZDJĘCIA

11.02.2014, godz. 22:37
Bestia marzy o twoim dziecku
Bestia marzy o twoim dziecku foto: Super Express

Nadzy chłopcy, niektórzy parami, niektórzy z penisami wyrastającymi z szyi. Tak wyglądają więzienne rysunki Mariusza Trynkiewicza (52 l.)! Psychiatra ostrzega, że wciąż fantazjuje on o seksie z dziećmi i jego chory popęd jest coraz silniejszy. Jeśli więc wyjdzie na wolność, będzie zagrożeniem dla każdego dziecka.

Trynkiewicz już na wolności! RELACJA LIVE Gdzie jest teraz? Może być wszędzie!

Kiedy patrzy się na to, co rysował Mariusz Trynkiewicz podczas odbywania kary 25 lat więzienia za zgwałcenie i zamordowanie czwórki dzieci, nie sposób nie poczuć obrzydzenia i przerażenia. Nieudolnie, ale ze straszną konsekwencją potwór zapełniał zeszyt wizerunkami nagich chłopców. Niektórym domalował penisy wystające z szyi.

Przeczytaj: NOWE fakty. Trynkiewicza jeszcze raz zbada psychiatra i seksuolog! Rozprawa dzień przed wyjściem

Poprosiliśmy o analizę tych rysunków dr. n. med. Jerzego Pobochę z Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej. Gdy ekspert obejrzał kartki z zeszytu Trynkiewicza, nie miał wątpliwości.

- W przypadku tego człowieka w dalszym ciągu możemy mówić o połączeniu skłonności pedofilskich z nieprawidłową, psychopatyczną osobowością. Marzy zwłaszcza o seksie oralnym z dziećmi, świadczy o tym rysunek z penisem wyrastającym z szyi. I wcale się nie maskuje. Wiedział, że te rysunki mogą być wykorzystane przeciwko niemu, ale siła popędu była silniejsza niż chęć jego ukrycia. A długoletnia kara więzienia zwiększa potrzeby seksualne i intensywność reagowania na seksualne bodźce - dodaje ekspert.

Tłumaczy, że inni więźniowie często wypełniają swoje cele plakatami z nagimi kobietami. Trynkiewicz też chciał stworzyć swój własny pedofilski plakat. Co gorsza, nie ciekawi go nic poza seksem z dziećmi. - Te rysunki wskazują na to, że to centralny punkt jego zainteresowań. Będą ważnym materiałem dla biegłych - mówi psychiatra.

Czytaj więcej: Opinia biegłych o bestii: Mariusz Trynkiewicz będzie zabijał!

Dr N. med. Jerzy Pobocha: Trynkiewicz marzy zwłaszcza o seksie oralnym z dziećmi, świadczy o tym jego rysunek z penisem wyrastającym z szyi chłopca

Źródło: Michał Kozłowski
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: