WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska SANOK: Rodzice mówili Kamili ZOSTAW GO, wróć do nas

SANOK: Rodzice mówili Kamili ZOSTAW GO, wróć do nas

15.01.2013, godz. 12:49
ANDRZEJ B, ANDRZEJ BARZYCKI, STRZELANINA W SANOKU
foto: Facebook

Rodzice Kamili M. nie byli zachwyceni jej związkiem z Andrzejem B. Niejednokrotnie prosili córkę, by wróciła do nich, by przerwała relację z 15 lat starszym od siebie Andrzejem B. Ich prośby jednak nie skutkowały.

Kamila M. zginęła wraz z ukochanym Andrzejem B. Dziewczyna była zakochana w gangsterze, imponował jej. Rodzice nie byli zachwyceni związkiem, ale nie chcąc stracić córki zgodzili się, by 17-latka wyprowadziła się z rodzinnego domu i zamieszkała z Andrzejem B.

- Nie była jednak typem buntowniczki, ale spokojnym i dobrym dzieckiem. Tak wybrała, że z takim człowiekiem się związała i na to nic nie można było poradzić. Ona kilka razy wracała od niego do nas. Mówiliśmy: "Zostaw tego człowieka". Ale jak zaczęły się od niego SMS-y, telefony, to wracała. Myśleliśmy, że to się skończy i przejrzy na oczy, i go zostawi - mówił ojciec Kamili w rozmowie z GAZETA.PL.

Związek z 32-letnim Andrzejem B. skończył się dla Kamili M. tragicznie. Dziewczyna zmarła wraz z ukochanym w jednym z mieszkań w Sanoku.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jest FILM z akcji ANTYTERRORYSTÓW w Sanoku!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: