WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Mała Julia ZDEWASTOWAŁA osiedle, bo... malowała kredą po chodniku?! Tak twierdzą sąsiedzi

Mała Julia ZDEWASTOWAŁA osiedle, bo... malowała kredą po chodniku?! Tak twierdzą sąsiedzi

08.10.2016, godz. 11:00
Malowanie kredą
foto: EAST NEWS

Na osiedlu Lewandów na Białołęce, sąsiedzi zaatakowali rodziców małej dziewczynki wywieszając kartkę z prośbą o to, aby posprzątali po swojej córce, która... malowała kredą po chodniku!

Mieszkańcy osiedla Lewandów na warszawskiej Białołęce wywiesili karteczkę, której treść co najmniej śmieszy, ale też i przeraża. najwyraźniej któremuś z sąsiadów rodziców małej Julii przeszkadzały dziecięce zabawy.

"Prosimy rodziców Julii o posprzątanie chodnika pomiędzy budynkami Kartograficzną 58b a Kartograficzną 58c po sobotniej twórczości córki. (...) Jeżeli macie państwo kłopoty z zakupem kartek papieru dla Julii na twórczość plastyczną to my pomożemy.

Mieszkańcy mamy nadzieję czystego i niezdewastowanego osiedla" - tak brzmiała treść zamieszczona na kartce, którą wywieszono na osiedlu Lewandów.

Fotografia trafiła na jedną z grup na Facebooku. W sieci zawrzało! Internauci nie mogą pojąć, jak można zabronić malowania dzieciom kredą po chodniku, skoro przecież prawie każdy z nas w dzieciństwie to robił.

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: