WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Seryjny MORDERCA zabija na Pomorzu? OFIARY to BEZDOMNI - WSTRZĄSAJĄCE ZDJĘCIA

Seryjny MORDERCA zabija na Pomorzu? OFIARY to BEZDOMNI - WSTRZĄSAJĄCE ZDJĘCIA

18.10.2011, godz. 14:25
Seryjny morderca zabija na Pomorzu
foto:

Seria tajemniczych śmierci wstrząsnęła Świnoujściem (woj. zachodniopomorskie). W ciągu trzech dni znaleziono tam zwłoki czterech osób! Jedno ciało pływało w wodzie, drugie leżało pod drzwiami plebanii. Kolejne odnaleziono na ławce w parku i w lesie! Wszystkie ofiary to bezdomni. Czy za zbrodniami stoi seryjny morderca? - Nie wykluczamy takiej możliwości - twierdzi miejscowa policja.

Pierwszą ofiarę zauważył w miniony czwartek wędkarz. Zwłoki Artura L. (+47 l.) unosiły się w wodzie tuż przy nabrzeżu portowym. - Widok był okropny! Mężczyzna wyglądał tak, jakby stał w wodzie. Jakby ktoś specjalnie obciążył mu nogi... - mówi jeden ze świadków.

Drugie zwłoki znaleziono kilkanaście godzin później, nieopodal plebanii, w samym centrum miasta. Ofiarą okazał się Artur D. (+48 l.). Leżał na wznak, a jego twarz wykrzywiał makabryczny grymas. - Na pewno lekko nie umierał. Modlę się za niego - mówi jedna z kobiet, która znała ofiarę.

Już następnego dnia doszło do kolejnego makabrycznego odkrycia. Kilkaset metrów od plebanii i nabrzeża, tym razem na parkowej ławce, znaleziono kolejne ciało! Edward K. (+47 l.) leżał na boku.

Morduje tylko bezdomnych

Wtedy właśnie rozeszła się plotka, że po mieście grasuje morderca bezdomnych.

Niestety, już w sobotę okazało się, że to nie koniec czarnej serii. W lesie niedaleko centrum miasta znaleziono ciało kolejnego bezdomnego, Janusza B (+58 l.).

- Według mnie grasuje u nas zabójca bezdomnych - mówi jeden z obserwatorów policyjnych czynności. - Przecież nawet w dużych miastach nigdy dotąd nie było takiej serii zgonów! Inni twierdzą, że przyczyną śmiertelnej serii jest skażony alkohol. Jak ustaliliśmy, policja sprawdza wszystkie scenariusze. Także ten z udziałem mordercy.

- Nie wykluczamy żadnej wersji zdarzeń - potwierdza aspirant Przemysław Kimon, rzecznik komendanta wojewódzkiego policji w Szczecinie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: