WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Siedlce. Utopiła się w parku z samotności

Siedlce. Utopiła się w parku z samotności

21.07.2016, godz. 05:20
utopiła się z samotności
utopiła się z samotności foto:

Ciągle wspominała chłopaka, który porzucił ją kilkanaście lat temu. Miała dość życia w samotności. Eliza M. (+39 l.) z Siedlec (woj. mazowieckie) nocą poszła do miejskiego parku i rzuciła się do stawu. Nie walczyła o oddech, kiedy zanurzała się w wodzie...

Praca i dom. Tak wyglądało życie Elizy M. Rzadko wychodziła ze swojego pokoju. Stroniła od znajomych. Jedyną jej rozrywką były spacery z psem wokół osiedla. Nie mogła zapomnieć o chłopaku, którego kochała. Mieli wobec siebie poważne zamiary, lecz nagle odszedł od niej bez słowa. Wpadła w depresję. Przestała zupełnie dbać o swój wygląd, co wzbudzało docinki otoczenia.

W końcu miarka się przebrała. Późnym wieczorem 17 lipca wyszła z domu. Poszła do parku oddalonego o kilkaset metrów od jej bloku. Podeszła do stawu i rzuciła się do wody. W ręku kurczowo trzymała dowód i klucze, jakby chciała coś tym przekazać. Utopiła się od razu, nie walcząc o życie.

Rankiem 18 lipca ciało na wodzie zobaczył przypadkowy przechodzień. Zawiadomił policję. Strażacy wydobyli zwłoki. - Eliza już kilka razy chciała się zabić - mówi Małgorzata D. (41 l.), znajoma desperatki. - Czuła się samotna, wciąż roztrząsała swój miłosny zawód. Nie wytrzymała tego - dodaje.

Zobacz także: Wiceprezydent obiecuje, że smród zniknie

Źródło: tvnwarszawa.pl/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: